ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Check Point breidt consultancyteam uit

’s-Hertogenbosch, 10 april 2007 – Check Point Software Technologies (Nasdaq: CHKP), marktleider op het gebied van internetbeveiliging, heeft per direct Niels den Otter aangesteld als Security Engineer Nederland. Den Otter zal in zijn nieuwe functie pre-sales ondersteuning geven aan het partner- en distributiekanaal in Nederland en verantwoordelijk zijn voor het verbreden van de naamsbekendheid van de productreeks van Check Point.

Den Otter brengt in zijn nieuwe functie een uitgebreide en solide ervaring in de security markt met zich mee. Den Otter is afkomstig van Fortinet, waar hij werkzaam was als pre-sales consultant. Daarnaast is hij enkele jaren werkzaam geweest als Technical Account Manager bij Check Point partner Q&I Nederland, waar hij onder andere bekend raakte met en enthousiast werd over de werkwijze van Check Point en de verscheidenheid in het productportfolio.

Peter Sandkuijl, SE Manager Northern Europe, is zeer verheugd over de verrijking van zijn SE team met Den Otter: “Check Point heeft van oudsher veel waarde gehecht aan het optimaal ondersteunen van onze partners door middel van pre-sales adviezen en begeleiding. Den Otter heeft naast ruime consultancyervaring ook veel kennis van beveiligingsproducten en de trends die binnen deze branche altijd aan verandering onderhevig zijn. Vandaar dat ik hem van harte verwelkom en verwacht dat mede dankzij Den Otter onze beveiligingsproducten nog sterker in de markt gezet zullen worden.

Karianne Hoekstra
Zeekhoe Communicatie

T. 075-616 7674
M. 06-460 80656
F. 075-631 5964
E. karianne@zeekhoe.nl
W. www.zeekhoe.nl
Recent van Check Point Software  
Phishingcampagnes worden slimmer, Booking.com en Spotify opnieuw populair bij oplichters

Check Point kondigt nieuw managementteam in Nederland aan om cyberweerbaarheid en strategische groei te stimuleren

Verstreken tijd: 19 jaar en 63 dagen
Check Point So.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl