Op 23 mei vindt in het WTC Rotterdam het congres Kennismanagement en Gedragsverandering plaats. Op dit congres gaat het over het genereren van kennis binnen sociale omgevingen, over leren, over het belang van netwerken, communities, bibliotheken, koffiecorners. . . over hóe we kennis moeten managen en óf we kennis wel kunnen managen. Wat we moeten doen om kennis produceren mogelijk te maken en te faciliteren. Welke rol het menselijk gedrag daarin speelt. En hoe we dat gedrag kunnen be?nvloeden.
Deze aspecten van kennismanagement komen uitvoerig aan de orde in de ‘kennisintensieve’ keynotes van de hoogleraren Marleen Huysman (VU Amsterdam) en Joseph Kessels (Universiteit Twente). In de praktijkervaringen van Alinda Diepeveen (Capgemini), Wim Broer (Politieacademie), Pascal Claeys (Deloitte), Gonny Vink (e-office), Jaap Dijkstra (RU Groningen) en Ger Nekkers (NOAG). En in een discussie tussen sprekers en de zaal onder aanvoering van journaliste Désirée Crommelin. Dat alles stevig in de hand gehouden door dagvoorzitter Johan Oldenkamp (Hogeschool Drenthe).
Het congres Kennismanagement en Gedragsverandering wordt georganiseerd door uitgeverij Essentials i.s.m. de NVB en is bedoeld voor kennismanagers, HR-managers, informatiemanagers, strategisch management, bibliothecarissen van juridische, wetenschappelijke en bedrijfsbibliotheken, informatie-analisten en andere informatieprofessionals.
- Deelnemers betalen € 350,- incl. lunch, koffie/thee, borrel, boekenpakket, en twee weken lang gratis toegang tot FEITENenCIJFERS.nl met relevant onderzoek op het gebied van kennismanagement.
- NVB-leden krijgen 50% korting en betalen € 175,-.
- Wie geen NVB-lid is maar zich bij inschrijving voor dit congres als lid aanmeldt, betaalt € 175,- vermeerderd met € 38,50 voor het lidmaatschap van de NVB.
- Het congres wordt gesponsord door Capgemini, e-office en Feiten en Cijfers.
Voor uitgebreide informatie over het programma, de sprekers en (de inhoud van) hun presentaties: zie
www.essentials-media.nl Essentials
Essentials is uitgever van boeken en tijdschriften voor professionals op het gebied van kenniseconomie, (kennis)management, e-learning, logopedie.
www.essentials-media.nl NVB
De Nederlandse Vereniging voor Beroepsbeoefenaren in de bibliotheek-, informatie- en kennissector (NVB), is een beroepsvereniging die enerzijds inzet op de vergroting van kennis onder haar (bijna 4.000) leden en anderzijds als belangenbehartiger optreedt. De belangrijkste doelstellingen van de NVB zijn: het bijdragen aan de professionalisering van functionarissen in het beroepsveld in het algemeen en van haar leden in het bijzonder; het behartigen van de belangen van het beroepsveld bij (nationale en Europese) beleidsontwikkelingen en invloed uitoefenen bij het totstandkomen van beleid; het onderhouden van contacten met de voor de NVB relevante partners; het bevorderen van de contacten tussen haar leden.
www.nvbonline.nl Voor meer informatie
Henk Verbooy, uitgever Essentials, Postbus 30179, 3001 DD Rotterdam, tel. 010 2053479,
henkverbooy@essentials-media.nl