ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 106 dagen geleden)
Bedrijf:

Springer Uitgeverij kiest Blinker als e-mail marketing service provider

ZOETERMEER, 3 april 2007 - Springer Uitgeverij biedt klanten de mogelijkheid hun e-mail marketinguitgaven deels zelf te publiceren. De uitgeverij, onderdeel van Springer Science+Business Media dat met 70 vestigingen actief is in 18 landen, stelt hiervoor MailPlus, de e-mail marketingoplossing van Blinker, ter beschikking. Springer koos hiervoor vanwege de gebruiksvriendelijkheid.

Met MailPlus heeft Springer Uitgeverij een passend middel om haar concept van multimediaal uitgeven uit te voeren. ‘Naast print ontwikkelen en publiceren we digitale magazines, internetportalen en e-mail nieuwsbrieven’, verduidelijkt directeur Internet Jan van Hoof. ‘Onderdeel van ons multimediaal uitgeefconcept is dat we onze klanten tools geven hun titels zelf te publiceren. MailPlus is daar uitstekend geschikt voor. De webbased oplossing is zo gebruiksvriendelijk dat een uitgebreide training overbodig is.’

Meest geschikte oplossing
De mensen, de cultuur en de flexibele instelling van Blinker bepaalden verder de keuze van Springer. Zo zochten beide gezamenlijk naar de meest geschikte oplossing en maakte Blinker een licentiemodel op maat voor Springer. De uitgever maakt voortaan voor al haar eigen titels en titels van klanten gebruik van MailPlus. Tennis Magazine, de officiële uitgave van de KNLTB, krijgt de primeur.

Over MailPlus
Blinker heeft MailPlus ontwikkeld om e-mail marketing voor elke organisatie toegankelijk te maken. De webbased oplossing neemt bij de gebruiker al het technische werk uit handen. Dit stelt hem in staat om in een handomdraai grafisch opgemaakte nieuwsbrieven in eigen beheer op te stellen en te versturen. De gebruiker hoeft zich nergens anders op te richten dan op de inhoud van de e-mail nieuwsbrief zelf.

Over Springer
Springer Uitgeverij maakt onderdeel uit van het wereldwijde uitgeefconcern Springer Science+Business Media (SSBM) dat met ruim 70 uitgeverijen actief is in 18 landen. Springer Uitgeverij richt zich op geïntegreerde uitgeefconcepten, waarin print en electronic publishing een vanzelfsprekende twee-eenheid vormen. De uitgeverij is onder andere actief op het gebied van geneeskunde, zorg, sport en business-to-business. Tot Springer Uitgeverij behoren ook Reclameweek, Rendement Uitgeverij, Axioma Communicatie en Bohn Stafleu van Loghum.

Over Blinker
Blinker is als toonaangevende e-mail marketing service provider actief voor meer dan 500 organisaties in Nederland en daarbuiten. De onderneming ondersteunt hen met MailPlus, een webbased e-mail marketingoplossing waarmee uiteenlopende gebruikers zeer eenvoudig en professioneel communiceren via e-mail. Blinker werkt onder andere voor: Casema, Vereniging Eigen Huis, Dixons, Astma Fonds, Sanoma Uitgevers, NTI, Intres, gemeente Den Haag, Hasbro, Politie Drenthe en Inspectie Verkeer & Waterstaat.


Einde bericht. Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Blinker, Paul Neuteboom. Telefoon: (079) 323 70 60. E-mail: p.neuteboom@blinker.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 106 dagen
Blinker BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl