www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 24 dagen geleden)
Bedrijf:

Mobillion levert crossmediaal platform voor Vogelbescherming Nederland

Ede, 2 april 2007 - Mobillion, leverancier van Web 2.0-toepassingen en diensten, levert de volledige technische infrastructuur voor 'Beleef de Lente', het nieuwste project van Vogelbescherming Nederland. Vogelliefhebbers kijken direct in de vogelnesten om vervolgens op het forum te discussiëren over hun waarnemingen. Vrijwilligers houden per vogelsoort een dagboek bij zodat nieuwe bezoekers direct kunnen lezen wat er is gebeurd. Vogelliefhebbers worden door middel van sms alerts geïnformeerd over de laatste ontwikkelingen in de nesten.

Het crossmediale platform is gebouwd op basis van de door Mobillion ontwikkelde modulaire BRIX-infrastructuur. Deze infrastructuur bevat onder andere modules voor streaming-toepassingen, informatiediensten op basis van sms of rss-feeds, databases, blogging-software en diverse micro-betaalsystemen.

“Onze Web 2.0-toepassingen zijn voor zowel het bedrijfsleven, als ideële instellingen, als zorginstellingen, als de overheid geschikt. Bedrijven en instellingen willen meer contact met hun klanten en de overheid stimuleert met het motto ‘Samen werken, samen leven’ de interactiviteit met en tussen burgers. Het internet in het algemeen en platformen als BRIX in het bijzonder, lenen zich hier heel goed voor. Met 'Beleef de Lente' realiseren wij deze interactiviteit en krijgt de samenleving de mogelijkheid om meer bij de natuur betrokken te raken”, aldus Winhold Bartelink, Business Manager bij Mobillion.

Joost Hartog, campagneleider van Vogelbescherming Nederland: “Het Beleef de Lente!-project willen we crossmediaal onder de aandacht brengen. We maken graag gebruik van nieuwe middelen, waarvan zowel de natuur als vogelliefhebbers kunnen profiteren. De infrastructuur van Mobillion is voor ons een mooie oplossing om de lente zo interactief mogelijk te laten beleven.”

Beleef de Lente! is te beleven via www.vogelbescherming.nl/beleefdelente



Over Mobillion
Mobillion biedt diensten, producten en platformen voor de inrichting en het beheer van Web 2.0-toepassingen, waarmee consumenten online via internet en mobiel kunnen publiceren en communiceren. Centraal hierbij staan oplossingen op het gebied van online social networking, interactieve web-tv, broadband video en crossmediale entertainmentdiensten. Klanten van Mobillion zijn uitgeverijen (print en online), media- en content-eigenaren, telecombedrijven en marketingbureaus. Via zijn partnerkanaal bedient Mobillion organisaties die actief zijn op het gebied van reizen, onderwijs, financiële en publieke dienstverlening. Mobillion is op 1 januari 2000 opgericht en een volledige dochter van All Connected Media BV; een 100 procent deelneming van de Telegraaf Media Groep NV. Voor meer informatie: www.mobillion.nl

Voor meer informatie:
Mobillion
Marc Schoutens
Tel: 0318 648 833
marc.schoutens(at)mobillion.nl

Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
mobillion(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 24 dagen
Mobillion B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Schneider Electric
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl