www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:

Per Kristian Jacobsen nieuwe CEO van Tandberg Data

Amsterdam, 27 maart 2007 - Tandberg Data, leverancier van back-up- en archiveringsoplossingen, heeft Per Kristian Jacobsen (49) benoemd tot CEO. Dit heeft de raad van bestuur besloten. Jacobsen was voorheen CEO van IT Fornebu AS en start op 1 april 2007 in zijn nieuwe functie.

Jacobsen volgt Gudmundur Einarsson op, die de afgelopen zeven jaar CEO was bij Tandberg Data. Einarsson heeft in navolging op de overname en succesvolle integratie van Exabyte besloten zijn CEO-functie neer te leggen. Hij blijft in het kader van de continuïteit nog tot eind 2007 in dienst van Tandberg Data. Daarnaast zal Einarsson plaatsnemen in de raad van bestuur, waardoor het bedrijf kan blijven profiteren van zijn kennis, visie en expertise.

Sinds de oprichting in 2000 was Jacobsen CEO van IT Fornebu AS. Hij deed (management)ervaring op bij diverse internationale organisaties en heeft een diepgaande kennis van technologie en logistiek.

Mede dankzij de inspanningen van Einarsson is Tandberg Data de sterke organisatie zoals die er nu staat. "Na de overname van Exabyte en het integratietraject dat daarop volgde, ben ik van mening dat er een nieuw type manager bij de organisatie past", zegt Einarsson. "Jacobsen is een krachtige leider die met zijn ervaring een belangrijke bijdrage kan leveren aan verdere groei."

"Tandberg Data respecteert de beslissing van Einarsson om zich terug te trekken als CEO", zegt Terje Thon, voorzitter van de raad van bestuur van Tandberg Data. "Einarsson heeft enorm veel kennis van dit bedrijf en van de storagemarkt in het algemeen. Ik ben dan ook verheugd dat hij zal toetreden tot de raad van bestuur. Jacobsen is een resultaatgerichte manager met een brede internationale ervaring. Hij is derhalve de aangewezen persoon om de verdere ontwikkeling van Tandberg Data vorm te geven."

Over Tandberg
Tandberg is een vooraanstaande leverancier van databeschermingsoplossingen en ontwikkelt en distribueert hardware voor back-up en restore voor omgevingen met netwerkstorage en open systemen. Het bedrijf levert schaalbare oplossingen die inspelen op de complexe eisen van grote ondernemingen en mkb's. Tandberg is in 1933 opgericht en distribueert zijn producten via een select gezelschap van wereldwijde OEM-partners en distributeurs. Voor meer informatie: www.tandbergdata.com.

Voor meer informatie:

Progress Communications
Sanjay Korteweg
Tel.: +31 (0)20 36 31 152
E-mail: sanjay@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl

Tandberg Data
Marije Stijnen
Tel.: +44 (0)7909 906012
E-mail: marije.stijnen@tandbergdata.com
www.tandbergdata.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 77 dagen
Tandberg Data contact  

+31 (0)6 51028107
www.tandberg.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl