www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 45 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

The MathWorks introduceert implementatie van MATLAB-algoritmen voor Java en .NET

MATLAB-builders voor Java en .NET maken integratie van MATLAB-gebaseerde algoritmen in applicaties mogelijk

Gouda, 22 maart 2007 – The MathWorks introduceert twee MATLAB builders waarmee ontwikkelaars algoritmen kunnen creëren in MATLAB om ze vervolgens royaltyvrij te integreren in applicaties op basis van Java- of .NET-technologieën. Met de nieuwe builders is het niet nodig om een algoritme dat is ontwikkeld in MATLAB te herschrijven in Java- of een .NET-taal, wat een tijdrovend en foutgevoelig proces is.

MATLAB Builder for Java converteert MATLAB-algoritmen in standaard Java-classes die kunnen worden opgeroepen vanuit iedere Java-toepassing. MATLAB Builder for .NET converteert MATLAB-algoritmen in standaard .NET- of Common Object Model (COM)-componenten. Met de twee builders kunnen engineers de ontwikkeltaal, de technische functies en de visualisatietools in MATLAB maximaal benutten om algoritmen efficiënt te ontwikkelen en te prototypen. Vervolgens kan men ze doorsturen naar gebruikers zonder MATLAB als componenten van desktop- of webapplicaties.

“MATLAB Builders for .NET en Java besparen veel werk door algoritmen die in MATLAB worden ontwikkeld te herverpakken in implementeerbare componenten die royaltyvrij kunnen worden gebruikt in desktop- en webtoepassingen”, aldus Rachel Schiff, technical marketing manager bij The MathWorks.

MATLAB Builder for Java is per direct beschikbaar voor de Microsoft Windows-, UNIX- en Linux-platforms. MATLAB Builder for .NET is per direct beschikbaar voor het Microsoft Windows-platform. Meer informatie is te vinden op: MATLAB® Builder for Java™ en MATLAB® Builder for .Net.


 “Met behulp van MATLAB Builder for Java van The MathWorks kunnen ingenieurs knoppen op de Java-webpagina gebruiken om van perspectief te veranderen, te roteren en te zoomen.”

Over The MathWorks
The MathWorks is 's werelds grootste ontwikkelaar van Technical Computing- en Model-Based Design-software voor engineers en wetenschappers in de industrie, de overheid en het onderwijs. Met een uitgebreide productlijn, gebaseerd op MATLAB en Simulink, levert The MathWorks software en diensten voor het oplossen van complexe problemen en het versnellen van de innovatie in sectoren zoals automotive, luchtvaart, communicatietechnologie, financiële dienstverlening, biotechnologie, elektronica, instrumentatie, procesindustrie en meer.

The MathWorks werd in 1984 opgericht, telt wereldwijd meer dan 1.400 werknemers en heeft zijn hoofdkantoor in Natick, Massachusetts. Het Benelux kantoor van The MathWorks is gevestigd in Gouda. Meer informatie is te vinden op www.mathworks.nl.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Marcommit PR
Purdey Horbach
Tel. 035 – 5822730
mathworks@marcommit.nl

-- ### --

MATLAB, Simulink, Stateflow, Handle Graphics, Real-Time Workshop en xPC TargetBox zijn gedeponeerde handelsmerken, en SimBiology, SimEvents en SimHydraulics zijn handelsmerken van The MathWorks, Inc. Andere product- of merknamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van de respectievelijke houders.

Verstreken tijd: 19 jaar en 45 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
MathWorks contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR