www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Hitachi Data Systems benoemt Johannes Kunz tot Senior Director Solutions & Business Development EMEA

Benoeming accentueert focus op globale initiatieven

Amsterdam, 19 maart 2007 – Hitachi Data systems (HDS), wereldwijd leverancier van storage-oplossingen en dochterbedrijf van Hitachi Ltd (NYSE:HIT), kondigt vandaag de benoeming aan van Johannes Kunz tot Senior Director Solutions & Business Development EMEA. Kunz wordt verantwoordelijk voor het in lijn brengen van de product- en marketingstrategie van HDS met de strategische initiatieven op het vlak van business continuity, virtualisatie, compliance en Network Attached Storage (NAS).

Johannes Kunz heeft meer dan twintig jaar marketing- en managementervaring, waarvan meer dan 15 jaar op het gebied van storage. Voor zijn komst naar HDS was hij als EMEA Marketing Director bij Network Appliance verantwoordelijk voor de regionale channel-, product- en geïntegreerde marketing. Verder bekleedde hij nationale en internationale managementfuncties bij Computer Associates, Cheyenne Software, Conner Peripherals en Computer 2000. Kunz legt verantwoording af aan Michael Väth, Senior President en General Manager bij HDS EMEA, en is lid van de Europese Bestuursraad.

Michael Väth: “De ervaring en expertise van Johannes zijn indrukwekkend. Hij heeft een grondige kennis van de EMEA-markt en is vertrouwd met de subtiele verschillen van elk land. We hebben er dan ook alle vertrouwen in dat zijn komst onze geplande groei in EMEA zal versnellen.”

Oprichting EMEA Solution en Business Development groep
De aanstelling van Johannes Kunz valt samen met de oprichting van een EMEA Solution en Business Development groep. Deze nieuwe groep bestaat uit zes focusgebieden, die zich elk toespitsen op een specifiek segment in de storage-markt. Op deze manier wil HDS meer inzicht, middelen en programma’s ontwikkelen ter ondersteuning van andere afdelingen en geallieerde partners.

-----------------------

Klik hier voor een foto op hoge resolutie

Over Hitachi Data Systems
Hitachi Data Systems is wereldwijd leverancier van storage-oplossingen en dochterbedrijf van Hitachi Ltd (NYSE: HIT). Het bedrijf ontwikkelt storage-producten met de prestaties, beschikbaarheid en schaalbaarheid om risico’s van klanten te verlagen en ROI te maximaliseren. Door vanuit de filosofie Application Optimized Storage de nadruk te leggen op het klantperspectief en daarbij de beste hardware, software en services te leveren, komt HDS tegemoet aan de behoeften van zijn klanten. HDS telt 2.900 medewerkers en doet zowel direct als via het partnerkanaal zaken met bedrijven en instellingen in meer dan 170 landen. Meer dan de helft van de Fortune 100 bedrijven is klant van HDS. Voor meer informatie: www.hds.com.

Voor meer informatie:
Hitachi Data Systems
Maarten Paddenburg
Tel. +31 (0)20 650 93 11
E-mail: maarten.paddenburg(at)hds.com

Whizpr
Chantal Schepers
Tel. 0317 410 483
E-mail: hds(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 59 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Hitachi Data S.. contact  

+31(0) 20650 9000
www.hds.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu