ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 73 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe lijn stijlvolle Trust optische en laser muizen

Voor 2007 heeft Trust een nieuwe lijn optische- en lasermuizen ontwikkeld, bestaande uit vier modellen met hetzelfde ergonomische ontwerp, hoge precisie en uitgekiende functionaliteit.



Dordrecht (Nederland), februari 2007
- Trust breidt haar aanbod van kwaliteitsmuizen uit door vier nieuwe modellen te introduceren, bestaande uit zowel optische als lasermuizen. De ergonomische vormgeving en een met rubber beklede zijkant zorgen voor comfortabel werken met een goede grip en optimale controle.

Alle vier de modellen zijn uitgerust met een handig tilt-scroll wiel, waardoor het eenvoudig is om horizontaal en verticaal te bladeren in openstaande vensters. Aangezien de muizen volledig compatible zijn met Windows Vista, is het niet eens nodig om hiervoor extra drivers te installeren. Horizontaal en verticaal scrollen behoort namelijk tot de standaardinstellingen in de nieuwste versie van Windows. Bovendien is het mogelijk om met slechts één druk op de knop een zoomfunctie te activeren om te zoomen in Office-toepassingen en webbrowsers.

Voor de meest veeleisende gebruiker heeft Trust twee modellen ontwikkeld, die voorzien zijn van een lasersensor. Een lasersensor werkt immers op meer oppervlakken dan een standaard optische muis, wat zorgt voor een hogere precisie. De Trust Wireless Laser Mouse MI-7900Z (www.trust.com/14835) is draadloos en de Trust Laser Combi Mouse MI-6900Z (www.trust.com/14914) is de bekabelde variant. Beide lasermuizen zijn voorzien van een speciale knop met indicator om de snelheid en gevoeligheid in te stellen op 800 of 1600 dpi. Hierdoor zijn deze muizen uitermate geschikt voor grafische toepassingen en games.

Daarnaast bestaat de nieuwe lijn uit twee hoogstaande 6-knops optische muizen met hoge resolutie. De optische sensor van maarliefst 1000 dpi sensor zorgt voor sublieme sturing en nauwkeurigheid. Ook hier is er sprake van een draadloze en een bekabelde variant, namelijk de Trust Wireless Optical Mouse MI-4900Z (www.trust.com/14912) en de Trust Optical Combi Mouse MI-2900Z (www.trust.com/14915).

De Trust Wireless Laser Mouse MI-7900Z en de Trust Wireless Optical Mouse MI-4900Z worden beide geleverd met een compacte USB-ontvanger. Dankzij een verlengkabeltje is de ontvanger eenvoudig te plaatsen en worden er geen andere USB-poorten geblokkeerd. Dit vergroot het gebruiksgemak aanzienlijk.

De nieuwe Trust laser muizen MI-7900Z en MI-6900Z zijn nu verkrijgbaar en de Trust optische muizen MI-4900Z en MI-2900Z zijn verkrijgbaar vanaf eind maart.

Winkeladviesprijs, inclusief 19% BTW
  • Trust Wireless Laser Mouse MI-7900Z - €31,95
  • Trust Laser Combi Mouse MI-6900Z - €21,95
  • Trust Wireless Optical Mouse MI-4900Z - €21,95
  • Trust Optical Combi Mouse MI-2900Z - €12,95
*Adviesprijzen zijn aan verandering onderhevig, graag controleren voor publicatie

Meer informatie Trust Wireless Laser Mouse MI-7900Z
Product informatie: www.trust.com/14835
Hoge resolutie beelden: www.trust.com/14835/materials

Meer informatie Trust Laser Combi Mouse MI-6900Z
Product informatie: www.trust.com/14914
Hoge resolutie beelden: www.trust.com/14914/materials

Meer informatie Trust Wireless Optical Mouse MI-4900Z
Product informatie: www.trust.com/14912
Hoge resolutie beelden: www.trust.com/14912/materials

Meer informatie Trust Optical Combi Mouse MI-2900Z
Product informatie: www.trust.com/14915
Hoge resolutie beelden: www.trust.com/14915/materials

Merk informatie: www.trust.com/corporate
Pers: www.trust.com/press
Waar te koop: www.trust.com/wheretobuy

Meer informatie voor consumenten
Nederland: +31 (0)78 6543 387
Overige landen: +31 (0)78 654 9999

Contact voor de pers
Trust PR & Communications
E pr@trust.com
I www.trust.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 73 dagen
Trust Internat.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu