www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 64 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Exact tekent sponsorcontract met Molenaar Racing

Exact Software “Empowers” 125cc MotoGP team van Arie Molenaar

Delft, 19 februari 2007 - Exact Nederland (Exact) heeft een sponsorovereenkomst voor één jaar getekend met Molenaar Racing. De sponsorovereenkomst behelst onder meer het aanbrengen van het Exact logo op de 125 cc motoren en op de pakken van de twee rijders. De Nederlander Joey Litjens en de Engelsman Danny Webb zullen voor het team in de 17 races van de 125 cc GP gaan uitkomen op circuits verspreid over de hele wereld.

Molenaar Racing heeft gekozen voor Exact’s Business Empowerment software. Een geïntegreerd pakket van Exact Globe 2003 en Exact e-Synergy zal Molenaar Racing helpen om de communicatie met sponsors te verbeteren, een 'community' voor leden van zijn business club op te zetten, de inkomsten en uitgaven goed onder controle te houden, en de order- en inkoopadministratie te stroomlijnen.

“Onze motorwinkels gebruiken Exact's financiële software al jaren." zegt Arie Molenaar, Manager van Molenaar Racing. "Voor ons raceteam waren we echter op zoek naar een softwareoplossing die ons in staat zou stellen om onze totale bedrijfsvoering te verbeteren. Met Exact e-Synergy en Exact Globe 2003 boden ze ons een volledig geïntegreerde oplossing voor het optimaliseren van onze bedrijfsprocessen, waardoor we nu nog beter in staat zijn onze performance voortdurend te verbeteren.”

Jan Jaap Kolleman, Directeur van Exact Nederland, "Een Nederlands raceteam in een internationaal speelveld, de laatste technologie en ambitie, dit zijn enkele van de parallellen tussen Exact en Molenaar Racing. Het is geweldig om de gelegenheid te krijgen om jong talent een kans te geven op dit internationale platform, net zoals we dit ook doen in ons bedrijf. We zijn er dan ook bijzonder trots op om samen te kunnen werken met Molenaar Racing.”

Clemens Riedl, Marketing Directeur Exact Holding N.V.: “Ik ben zeer blij met deze opwindende samenwerking met een gepassioneerd en zeer competitief raceteam, geheel in lijn met Exact’s sponsoringstrategie.”

# # #

Over Exact Software
Exact Software werd in 1984 opgericht en is een internationaal vooraanstaande producent van zakelijke software. Naast traditionele, geïntegreerde oplossingen voor Enterprise Resource Planning (ERP) ontwikkelt Exact Software daaraan gerelateerde oplossingen voor onder andere Human Resource Management (HRM), Customer Relationship Management (CRM), Project Management en elektronische workflow.

Exact Software heeft zijn hoofdkantoor in Delft en onderhoudt daarnaast een netwerk van vestigingen in Europa, het Midden-Oosten, Noord- en Zuid-Amerika, Azië, Australië en Afrika. Met meer dan 2700 medewerkers, vestigingen in ruim 40 landen en oplossingen die beschikbaar zijn in 40 talen bedient Exact Software momenteel klanten in 125 landen, verspreid over alle vijf continenten.

In 2006 bedroeg de omzet van Exact Software € 242,1 miljoen. Sinds juni 1999 is Exact Holding NV genoteerd aan de Eurolist by Euronext Amsterdam.

Voor meer informatie:

Mediarelaties
Leoni Janssen / Charlotte Nauta
Edelman
Tel: +31 (0) 20 3010980
Mailto:leoni.janssen@edelman.com
Mailto:charlotte.nauta@edelman.com

Investor Relations
Richard Piekaar
Tel: + 31 (0) 15 7501219
Mailto:ir@exactsoftware.com

Exact Holding N.V.
Poortweg 6
2612 PA Delft
Postbus 5066
2600 GB Delft

Voor meer informatie bezoek: www.molenaarracing.com en www.exactsoftware.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 64 dagen
Exact Software.. contact  

+31(0)15 - 711 51 00
info.nl@exact.com
www.exact.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Mollie
Logo Object First
Logo NTT DATA
Logo Customs Support Group
Logo KnowBe4
Logo Conclusion Mission Critical
Logo EPAM Systems
Logo Vertiv
Logo Conclusion
Logo Proximus NXT
Logo Fujitsu Nederland
Logo Razer Europe
Logo Veeam Software
Logo Ormit Talent
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102654 persberichten
6960 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16650 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl