ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 79 dagen geleden)
Bedrijf:

GRISOFT’s AVG Anti-Virus eerste met Checkmark Certificatie voor Windows Vista Business Edition

AVG Anti-Virus 7.5 succesvol door West Coast Labs’ certificatie test voor AV Levels 1, 2 & Trojans

Brno, Tjechie – 16 februari, 2007 – GRISOFT, de leverancier van AVG beveiligingssoftware, heeft vandaag bekend gemaakt dat AVG Anti-Virus de Checkmark certificatie van West Coast Labs heeft verworven voor Windows Vista Business Edition. Het is het eerste antivirus programma dat succesvol de certificatie-eisen voor anti-virus level 1 (detectie), anti-virus level 2 (opruimen) en Trojan-bescherming voor de business edition van het Windows Vista besturingssysteem.

“De Checkmark System certificatieservice is een vooraanstaande validatietechnologie”, zegt Chris Thomas, operationeel directeur bij West Coast Labs. “Deze certificatie toont aan dat GRISOFT met AVG in staat is om in de voorhoede te blijven van de technologische trends in de beveiligingsindustrie.”

AVG Anti-Virus biedt bescherming tegen virussen, wormen, Trojaanse paarden en ongewenste programma’s die computers en netwerken besmetten. AVG beveiligingsprogramma’s vormen geen belasting voor de prestatie van computers en worden geleverd met gratis updates en 24/7 technische ondersteuning gedurende de één- of tweejarige licentieperiode.

“GRISOFT gaat voort om de meest uitgebreide en pro-actieve beveiligingsoplossingen te beiden voor de zakelijke- en thuisgebruiker”, zegt Larry Bridwell, Vice President Global Security Strategies bij GRISOFT. “De Checkmark certificatie is nieuwe mijlpaal in onze voortdurende inspanning om producten te brengen die de allerhoogste graad van beveiliging bieden. Vanzelfsprekend zijn wij trots dat wij als eerste voor Microsoft’s nieuwste besturingsysteem zijn gecertificeerd.”

GRISOFT AVG-producten zijn verkrijgbaar via de GRISOFT website www.grisoft.com en in Nederland bij AVG Nederland www.avgnederland.nl

West Coast Labs
www.westcoastlabs.org
West Coast Labs (WCL) is een onafhankelijk technisch adviesbureau, gespecialiseerd in het onafhankelijk testen en valideren van de functionaliteit en prestaties van informatie-beveiligingsproducten en –diensten.
Met wereldwijd klanten onder de leidende ontwikkelaars van beveiligingssoftware heeft WCL een reputatie hoog te houden als het gaat om technische expertise, servicekwaliteit en onafhankelijkheid. WCL voert tests uit volgens vooraf gestelde doelstellingen en criteria binnen een gestructureerde methode behorende bij de individuele test.

Checkmark Certification
www.check-mark.com
Checkmark behoort tot West Coast Labs en biedt superieure kwaliteit in test en certificering ten behoeve van technologie-ontwikkelaars. Zij doet dat door middel van onafhankelijke, door de industrie geaccepteerde standaarden voor producteffectiviteit en -prestatie toe te passen voor zakelijke eindgebruikers en beslissers. Veel meer dan een statische vaststelling van functietests, het Checkmark systeem is een pro-actief proces om belangrijke productinformatie, certificatie- en prestatiegegevens aan te leveren ter ondersteuning van het beslissingsproces voor de beveiligingssector.

Over GRISOFT
www.grisoft.com
GRISOFT is een leidende leverancier van antivirus, firewall protectie en beveiligingsoplossingen voor consument en MKB. Het is één van de snelstgroeiende ondernemingen in de industrie met meer dan 40 miljoen gebruikers wereldwijd die voor de beveiliging van hun computers en netwerken vertrouwen op de GRIFSOFT AVG producten.

Het bedrijf is in 1991 opgericht en heeft wereldvermaarde antivirus experts in dienst, die actief zijn op het terrein van virusanalyse en -detectie, software ontwikkeling en antivirus ondersteuning. GRISOFT prijswinnende producten worden wereldwijd gedistribueerd via wederverkopers en het internet. Een AVG Anti-Virus Software Developer’s Kit (SDK) is beschikbaar voor geïnteresseerde partners.

Voor meer informatie:
Steijger.communications B.V./BondPR Benelux
Cees Steijger
T: 036 5235330
E: cees@bondpr.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 79 dagen
GRISOFT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl