ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 156 dagen geleden)
Bedrijf:

Wilfred Noordam van Toshiba naar MegaSellers Franchise

Houten, 15 februari 2007 – Wilfred Noordam, voorheen lid van het managementteam bij Toshiba, gaat voor ICT-leverancier MegaSellers een franchiseorganisatie optuigen. Met dit franchisemodel wordt beter ingespeeld op de behoeften van het regionale midden- en kleinbedrijf.

Noordam (39) werkte 11 jaar bij Toshiba. Hij stuurde daar de Nederlandse sales- en marketingorganisatie aan en was verantwoordelijk voor de groei die het merk de laatste jaren doormaakte. Als directeur van MegaSellers Franchise wordt Noordam onder andere verantwoordelijk voor het werven, trainen en begeleiden van de franchisenemers.

Het idee achter de franchiseformule is dat er van de voordelen van een groot bedrijf geprofiteerd wordt, terwijl de persoonlijke aandacht niet uit het oog verloren wordt. De MKB-ers en franchisenemers profiteren van schaalvoordelen zoals lagere premies van de kredietverzekeringen, voorfinanciering voor de franchisenemers, volumevoordelen waardoor er goedkoper ingekocht kan worden, een uitgekiende logistieke operatie en het kunnen bieden van 4 uur responsservice. Het MKB valt hierdoor niet meer tussen servet en tafellaken.

“Het is eigenlijk vreemd dat zoiets nog niet bestaat”, vindt Noordam. “In de consumentenmarkt wordt deze formule al jaren gebruikt, maar in de business-to-business ICT-wereld is dit nog niet doorgedrongen. De trend is dat aankopen steeds meer online moeten geschieden. Maar volgens ons gaat het om het persoonlijke contact dat je met de klant hebt. Hij moet er vertrouwen in hebben en een goed gevoel hebben bij de aankoop en erop kunnen rekenen dat er iemand komt als het mis gaat.”


Wilfred Noordam

Over MegaSellers Franchise
MegaSellers Franchise is een initiatief van MegaSellers Groep. De lokale franchisenemers helpen kleine en middelgrote organisaties bij IT-vraagstukken. Hierbij ligt de nadruk op persoonlijk advies en ondersteuning. Door het brede assortiment aan hardware, software en randapparatuur, de logistieke afhandeling en de kennis en ervaring van de franchisenemers weet MegaSellers Franchise toegevoegde waarde te bieden voor het regionale MKB-segment. Kijk voor meer informatie op www.megasellers.nl.

Meer informatie voor de pers
MegaSellers Franchise
Wilfred Noordam
(0880) 32 91 54
Wilfredn@megasellers.nl

Of:

Astrid Miltenburg
(0880) 32 91 73
astridm@megasellers.nl

Lubbers & De Jong
Maartje van Oeveren
(020) 421 05 65
maartje@l-dj.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 156 dagen
MegaSellers Au.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl