www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 83 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Decru biedt oplossingen voor dataprotectie in samenwerking met security-divisie EMC

Decru en RSA partners in ontwikkeling van standaard

Decru®, a NetApp company (NASDAQ: NTAP) heeft in RSA®, de security-divisie van EMC (NYSE: EMC), een strategische partner gevonden om gezamenlijke klanten enterprise data protectie-oplossingen (EDP) te bieden. De twee organisaties willen samen een standaard ontwikkelen voor bedrijfsbrede versleuteling en key-management.

De afgelopen jaren zijn zowel bedrijven als overheidsinstellingen onder grote druk komen te staan om gevoelige en betrouwbare informatie te beveiligen. Deze taak wordt gecompliceerd door de infrastructuur van bedrijven een verscheidenheid aan applicaties, operating systems, netwerken en opslagomgevingen omvat. Bedrijven erkennen de noodzaak van beveiliging maar zijn over het algemeen terughoudend om encryptie-oplossingen te implementeren zonder een centrale gedragscode en een infrastructuur voor key-management. Decru en RSA gaan samen deze uitdaging aan en de RSA Key Manager-software wordt een integraal deel van de EDP. RSA® Key Manager is een stand-alone product voor key lifecycle management dat is ontworpen om encryptiesleutels effectief te beheren door een gecentraliseerde, veilige en eenvoudige administratie voor alle applicaties.

Decru DataFort®-beveiligingsapplicaties automatiseren en vereenvoudigen storage-security voor heterogene bedrijfsomgevingen. Decru’s oplossing combineert encryptie, authenticatie, toegangscontrole, auditing en policy-management voor de organisatiebrede beveiliging van opgeslagen data. Decru zet zich sterk in voor standaarden en interoperabele oplossingen, zoals met de launch van het Decru OpenKey™-programma in juni 2006.

“We helpen onze klanten bij het behalen van hun doelstellingen door risico’s te verlagen, compliance-regelgeving door te voeren en belangrijke informatie over klanten, werknemers en partners te beveiligen”, zegt Rick Welch, vice president en general manager, Data Security Business Unit RSA, de security-divisie van EMC. “Bedrijven vragen RSA om een uitgebreide set van enterprise data protection-oplossingen en met Decru’s oplossingen wordt het mogelijk om keuze en flexibiliteit te bieden waardoor we nog beter aan de vraag voldoen.”

“We zijn zeer verheugd over onze samenwerking met RSA, een pionier op het gebied van informatiebeveiliging”, zegt Suresh Vasudeven, senior vice president en general manager van Decru. Door samen te werken, kunnen RSA en Decru best-in-class oplossingen bieden om de grootste uitdagingen op het gebied van data-security op te lossen.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Decru
Decru, a NetApp company, is marktleider in storage-security. Oplossingen van Decru maken organisatiebreed beveiligd datamanagement mogelijk en omvatten belangrijke zakelijke requirements, zoals privacy, compliance, bescherming van intellectueel eigendom enzovoort. De security-oplossingen van Decru worden wereldwijd toegepast in zowel de profit sector (met name financiele instellingen, retail, healthcare etc) als bij diverse overheden en overheidsinstellingen

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met Maud Geerbex van LEWIS – Global Public Relations:
Tel: 040-235 46 00
Fax: 040-235 46 01
E-mail: maudg@lewispr.com
www.lewispr.com

Voor meer informatie over Decru kunt u contact opnemen met Bianca van Dulst, Decru:
Tel: 06-55166460
Fax: 023 – 503 9609
E-mail: bianca@decru.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 83 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Decru contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR