ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 92 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Ministerie van Defensie kiest ARIS van IDS Scheer voor standaardisatie processen en gegevens

Lagere beheerkosten en extra efficiëntie door geïntegreerde benadering

Amsterdam, 6 februari 2007 - Het ministerie van Defensie standaardiseert zijn processen en gegevens met de ARIS Enterprise Architecture Solution van IDS Scheer, leverancier van softwareoplossingen voor Business Process Management. Het ministerie kan hiermee bedrijfsprocessen efficiënter en tegen lagere kosten beheren op basis van een geïntegreerde benadering. Met de ARIS-oplossing zijn organisatie-eenheden, functies, producten, diensten, systemen en gegevens als bouwstenen onder te brengen in één 'multi-user repository'. Deze is gebaseerd op architectuurstandaarden van Defensie, zoals NAF (NATO Architecture Framework) of DoDAF. Deze bouwstenen vormen de basis voor verschillende bedrijfsprocessen, wat redundantie voorkomt en de flexibiliteit vergroot.

In de afgelopen jaren hebben de afzonderlijke defensieonderdelen verschillende tools en methoden ingezet voor het ontwikkelen en beheren van de organisatie en de technologie. Om de verschillende defensieonderdelen meer integraal te kunnen beheren en besturen, koos het ministerie de ARIS Enterprise Architecture Solution als nieuwe standaard. Groot voordeel van deze oplossing is de naadloze integratie met SAP, waar alle defensieonderdelen gebruik van maken. Het diepgaande inzicht dat de ARIS-oplossing biedt in de bedrijfsprocessen van deze onderdelen, is noodzakelijk voor de migratie van legacy-systemen naar SAP.

"We hebben nu één systeem om alle IT-activiteiten volledig af te stemmen op onze organisatieprocessen", zegt Bert Braanker, projectleider bij het ministerie van Defensie. "Het configuratiebeheer omvat alle SAP-applicaties en de bestaande interfaces en documentatie. Het is nu veel eenvoudiger om procedures, verantwoordelijkheden, de overdracht van werkzaamheden en kwaliteitsstandaarden vast te leggen."

Thomas Volk, CEO en president van IDS Scheer: "De logistieke en administratieve processen binnen defensie zijn zeer veeleisend. De kwaliteit van Business Process Management is dan ook een essentiële succesfactor. Om die reden is er onder defensieonderdelen in de hele wereld een sterke vraag naar de producten en consultancydiensten van IDS Scheer. Deze zijn in de afgelopen tijd uitgegroeid tot de marktstandaard."

Het ministerie heeft een mantelovereenkomst gesloten voor alle defensieonderdelen, waaronder de Landmacht, de Luchtmacht en de Marine. Het contract heeft een duur van zes jaar.

###

Over IDS Scheer
Softwareleverancier en consultancybedrijf IDS Scheer (Saarbrücken, Duitsland) ontwikkelt oplossingen voor Business Process Management. Met het ARIS-platform voor Process Excellence biedt IDS Scheer een geïntegreerd en compleet portfolio voor strategie, ontwerp, implementatie en controle van de bedrijfsprocessen. Dankzij de geïntegreerde aanpak van ARIS Value Engineering (AVE) kan IDS Scheer bedrijfsstrategie, bedrijfsprocessen, IT-oplossingen en de controle van processen met elkaar verbinden. IDS Scheer is in 1984 opgericht door Professor August-Wilhelm Scheer en bedient vanuit eigen vestigingen en in samenwerking met partners momenteel circa zesduizend klanten in ruim zeventig landen. In 2005 behaalde het bedrijf een omzet van 318 miljoen euro. Wereldwijd werken ongeveer 2.500 mensen voor IDS Scheer. Het bedrijf is genoteerd aan de TecDAX van de Frankfurt Stock Exchange (Duitsland). Voor meer informatie: www.ids-scheer.com.

Voor meer informatie:

IDS Scheer Nederland BV
Erwin Angelier
Telefoon: +31 (0)70 - 301 2040
E-mail: erwin.angelier@ids-scheer.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Charly Lammers van Toorenburg
Telefoon: +31 (0)30 - 656 5070
E-mail: ids-scheer@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 92 dagen
IDS Scheer contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl