www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 106 dagen geleden)
Bedrijf:

'Green light district' tijdens ART Rotterdam 2007

Tijdens de kunstbeurs Art Rotterdam die van 7 tot en met 10 februari plaatsvindt in de Passengers Terminal, wordt de Kop van Zuid getransformeerd tot een 'Green Light District'. Op de voorwand van de door Renzo Piano ontworpen KPN-toren, zijn allerlei bewegende beelden te zien die door talentvolle straatkunstenaars zijn ontworpen. De achterwand van de toren wordt opgesierd met een megagroot doek van 37x72 meter waar het publiek met een laserpen teksten op kan schrijven en zo even een moment van roem kan ervaren.

Voor deze editie van ART Rotterdam is de organisatie voor het eerst een samenwerking met atelier Rijksbouwmeester aangegaan. Zij hebben de Amerikaanse kunstgroep Graffiti Research Lab (GRL) uitgenodigd voor het speciale kunstproject op de KPN toren. GRL houdt zich bezig met nieuwe manieren van expressie en geeft commentaar op en in de openbare stedelijke omgeving – ook wel ‘Urban Landscape’ genoemd. Door een technische inslag realiseren zij ‘straatkunst’ dat veel verder gaat dan de bekende spray-can graffiti.

Met het beschikbaar stellen van de KPN-toren levert KPN een (non-commerciële) bijdrage aan Art Rotterdam om het vernieuwende karakter van de beurs te accentueren. Het gebruik van nieuwe technieken en het interactieve karakter van het kunstproject op de KPN toren spreken KPN erg aan. Zo wordt kunst een instrument dat iedereen met elkaar verbindt.

Kijk voor meer informatie: www.artrotterdam.nl
Op bijgaande link kan je vanaf woensdag 7 februari, 19.30 uur de foto van het gebouw downloaden www.presslink.nl/kpn

Verstreken tijd: 19 jaar en 106 dagen
KPN contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR