ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 86 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Business Software Alliance houdt actieve controles binnen reisbranche

Controleacties tegen illegale software gepland binnen Risico Alarm-campagne

Amsterdam, 5 februari 2007 - De Business Software Alliance (BSA), het samenwerkingsverband van softwareleveranciers en hardwarepartners tegen illegale software, is gestart met gerichte acties tegen het gebruik van illegale software bij bedrijven in de reisbranche. Dit gebeurt in het kader van de Risico Alarm-campagne. Met deze campagne richt de BSA zijn pijlen op tal van sectoren en branches om illegaal gebruik van software op te sporen en voorlichting te geven over een juist gebruik van software en de risico's van illegaal softwaregebruik.

De BSA heeft in het kader van de Risico Alarm-campagne contact gehad met het Algemeen Nederlands Verbond van Reisondernemingen (ANVR). Brancheorganisaties die willen samenwerken met de BSA, mogen namelijk gebruikmaken van een zogenaamde legalisatieperiode voor hun leden. Dit is een periode van enkele maanden waarbinnen leden van de brancheorganisaties zonder verdere consequenties illegaal softwaregebruik kunnen melden bij de BSA. In een reactie aan de BSA laat de ANVR weten dat zij belang hecht aan het gebruik van legale software in de reisbranche, maar dat het op orde hebben van softwarelicenties de verantwoordelijkheid is van iedere ondernemer zelf. Er is om deze reden geen legalisatieperiode afgesloten voor de reisbranche.

"Vaak is het management zich niet bewust dat er binnen het bedrijf illegale software wordt gebruikt, laat staan dat men weet welke risico's dit met zich meebrengt. De BSA streeft ernaar hier verandering in aan te brengen door middel van de Risico Alarm-campagne", aldus Jacco Brand, voorzitter van de BSA in Nederland. "De komende tijd richt de BSA zich met name op bedrijven uit de reisbranche met gerichte controles op illegale software. Bedrijven die toch - bewust of onbewust - gebruik maken van illegale software, worden hierdoor meteen met de consequenties geconfronteerd."

De BSA heeft met het oog op de campagne de speciale website www.risicoalarm.nl geopend. Deze website informeert bedrijven over hoe ze hun bedrijfssoftware veilig en legaal kunnen beheren. Onderzoek in opdracht van de BSA wees uit dat in 2005 gemiddeld 30 procent van de zakelijke software die in Nederland werd gebruikt, illegaal was. De Nederlandse software-industrie leed hierdoor een omzetverlies van circa 477 miljoen euro (596 miljoen dollar) (1).

1) IDC in opdracht van de Business Software Alliance, mei 2006.

# # #

Business Software Alliance (BSA)
De Business Software Alliance (BSA) richt zich op het bevorderen van een veilige en legale digitale wereld. De BSA fungeert als spreekbuis van de commerciële softwaremarkt en hardwarepartners in de richting van overheden en de internationale markt. Leden van de organisatie behoren tot de snelst groeiende industrie ter wereld. De BSA-programma's ondersteunen technologie-innovatie op basis van educatie en beleidsinitiatieven die bescherming van auteursrechten, cyberbeveiliging, handel en e-commerce bevorderen. BSA-leden zijn onder andere Adobe, Apple, Attachmate, Autodesk, Avid, Bentley Systems, Borland, CNC Software/Mastercam, Internet Security Systems, LMS, Macromedia, Mamut, McAfee, Microsoft, Microstar, Monotype, Nemetschek, OVG, PTC, SolidWorks, Sybase, Symantec, The MathWorks en UGS. Voor meer informatie: www.bsa.org/netherlands.

Verstreken tijd: 19 jaar en 86 dagen
BSA | The Soft.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu