ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Loth PR Writing

5HART-IT organiseert gratis thema avond Oracle10g Security

Een Oracle 10g database hacken? Echt niet!

Nieuwegein, donderdag 1 februari 2007 – 5HART-IT, al 22 jaar gespecialiseerd op het gebied van Oracle & Java, organiseert op 15 maart te Nieuwegein een thema avond Oracle10g security. Tijdens deze gratis sessie worden enkele belangrijke concepten besproken en komen de belangrijkste Oracle security features aan bod.

Tegenwoordig is er veel te doen betreffende informatiebeveiliging. Oracle is zich hier terdege van bewust en heeft in de laatste 2 releases veel nieuwe features en producten geïntroduceerd die ook voor úw organisatie de moeite waard zijn. Daarnaast zijn bestaande security features sterk verbeterd.

Een zeer ervaren docent zal uitleg geven over hoe een hacker te werk kan gaan bij het aanvallen van een Oracle 10g database. Stapsgewijs zal hij u door de volgende punten leiden:

1. Security concepten
  • Bedreigingen
  • Beveiligingsbeleid
2. Oracle Features & Options
  • Encryptie
  • Identity Management
  • Enterprise User Security
  • Fine Grained Access Control (o.a. Database Vault)
  • Fine Grained Auditing (o.a. Audit Vault)
3. Database Lockdown Stap 1: Basisbeveiliging

Geïnteresseerd geraakt in deze thema avond? Dan kunt u zich op de website van 5HART-IT gratis aanmelden voor de Oracle10g Security thema avond. Heeft u vragen neem dan contact op met één van de Accountmanagers van 5HART-IT. Telefoon: +31-(0)88-54 27 848

Over 5HART-IT
5HART-IT is als softwarehouse al 22 jaar gespecialiseerd op het gebied van Oracle & Java software. Kernactiviteit is het opleiden tot Oracle & Java expert, maar wij zijn ook actief op het gebied van database beheerdiensten en detachering van Oracle & Java specialisten.

Onze opleidingen zijn speciaal ontwikkeld voor en door automatiseerders. Vijfhart is marktleider op het gebied van persoonlijk (1:1) begeleide Oracle opleidingen en heeft een wijdverbreide klantenkring variërend van midden- en kleinbedrijf tot multinationals en van overheidsinstellingen tot de grootse ICT-ondernemingen van Nederland.

Ons assortiment is gericht op Oracle & Java software en dan met name op het gebied van programmeren, applicatiebouw, applicatieontwerp, database beheer en internet-tools. Wij verzorgen zowel persoonlijk (1:1) begeleide als klassikale opleidingen. Wij zijn gevestigd in Arnhem/ Velp, Nieuwegein, Turnhout en Zwolle.

5HART-IT
Tom van Luijk
026-3529336
www.vijfhart.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 149 dagen
PR contact  

Logo Loth PR Writing
Vijfhart IT-Op.. contact  

M. Korremans
088-5427848
info@vijfhart.nl
www.vijfhart.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl