www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 94 dagen geleden)

VSV Nederland presenteert productaanbod SMART Technologies en NEC tijdens ISE

Uitbreiding reseller-netwerk hoog op de agenda

Houten, 30 januari 2007 - VSV Nederland, importeur en distributeur van SMART Board(tm) interactive whiteboards, presenteert tijdens Integrated Systems Europe 2007 (ISE) producten van onder andere SMART Technologies en NEC. ISE vindt plaats van 30 januari tot en met 1 februari 2007 in de Amsterdamse RAI. VSV Nederland grijpt deze beurs ook aan om zijn reseller-netwerk uit te breiden met het oog op de nieuwe SMART Board 600i-serie. Dit is een interactive whiteboard-systeem met een geïntegreerde Unifi 35-projector en luidsprekers. VSV Nederland verwacht veel belangstelling voor het systeem vanuit de zakelijke markt, waar audiovisuele presentaties aan populariteit winnen.

Vanwege het bedieningsgemak is de SMART Board 600i-serie ideaal voor gebruik in presentatieruimten. Door de integratie van projector en luidsprekers ondervinden gebruikers tijdens hun presentaties geen hinder van losse kabels en schaduwen in het beeld. Bovendien kunnen ze eenvoudig andere apparatuur aan het systeem koppelen, zoals digitale camera's, dvd-spelers, laptops en videorecorders. Deze zijn direct toegankelijk via een overzichtelijk menu op het scherm. Het systeem is zeer eenvoudig te installeren.

"Met de SMART Board 600i-serie spelen we optimaal in op de presentatiebehoeften van bedrijven", zegt Stef Hoogeveen, Business Unit Manager bij VSV Nederland. "Het systeem is een uitkomst op beurzen, bij productpresentaties en bedrijfstrainingen. Het combineert een eenvoudige bediening met mogelijkheden om snel te schakelen tussen websites, filmpjes, Word-documenten en alle denkbare programma's. Voor resellers schept dit product tal van interessante mogelijkheden. We breiden ons reseller-netwerk daarom graag op korte termijn uit."

De demonstraties tijdens de ISE vinden plaats op stand H150. Hier presenteert VSV Nederland ook diverse andere producten van SMART Technologies, waaronder de grootste SMART Board interactive whiteboard: de 690i. Daarnaast toont VSV Nederland verschillende NEC-projectoren.

###

Over SMART Technologies
SMART Technologies is marktleider in inventieve presentatiemiddelen. Organisaties als Texas Instruments, BMW, Boeing, Ford en NASA gebruiken naar volle tevredenheid SMART-producten. De productiefaciliteiten bevinden zich in Ottawa en Calgary (Canada). Daarnaast heeft het bedrijf kantoren in Bonn, Tokio, Sjanghai, New York City, Chicago en Washington DC. In 1992 vormde SMART een strategische alliantie met Intel® Corporation en dit leidde naast gezamenlijke productontwikkeling en marketingactiviteiten ook tot aandeelhouderschap van Intel in SMART. VSV Nederland importeert en levert SMART-producten binnen de Benelux via een netwerk van onafhankelijke resellers.

Voor meer informatie en/of digitaal beeldmateriaal:

VSV Nederland bv
Ingrid van den Berg
Telefoon: 030 - 637 93 87
E-mail: i.vandenberg@vsvint.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Dennis Hompes
Telefoon: 030 - 65 65 070
E-mail: smartboard@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 94 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl