Nieuwegein, 29 januari 2007 – Pim van der Vorst is bij Software AG in dienst getreden als accountmanager. Tevens heeft de leverancier van Service Oriented Architecture (SOA) oplossingen Matthijs van Vliet aangesteld als channel manager. Van der Vorst zal zich richten op het verder uitbreiden en versterken van de klantrelaties. Van Vliet wordt verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen van de indirecte kanalen en allianties op het gebied van SOA.
Pim van der Vorst brengt ruim achttien jaar ervaring in op het gebied van sales en marketing. Voordat de 42-jarige Van der Vorst aantrad bij Software AG was hij (senior) sales manager bij Sitel, CPT Global en Compuware. Bij deze twee laatste organisaties lag de focus met name op de financiële markten.
Matthijs van Vliet (35) werkte voorheen als enterprise account manager bij EMC Software en als account director voor Compuware. Hij zal zich als channel manager richten op het uitbouwen van de bestaande contacten met partners. Daarnaast zal hij zich bezighouden met het uitbreiden van het actieve partnerbestand van Software AG in Nederland.
Pim van der Vorst licht zijn keuze voor Software AG toe: ‘De markt voor SOA-oplossingen is momenteel één van de meest interessante binnen de ICT-markt. Software AG heeft met zijn crossvision suite aangetoond over kwalitatieve oplossingen te beschikken. Dit wordt tevens onderstreept door het feit dat Forrester Software AG reeds meerdere keren heeft uitgeroepen tot leider op het gebied van Enterprise Service Bus (ESB) technologie en Business Process Management.’
Matthijs van Vliet: ‘Naast de waardering van Forrester gaven de verschillende SOA-projecten die momenteel worden geïmplementeerd voor mij de doorslag. Onze business partners spelen een belangrijke rol bij het verder ontwikkelen van onze SOA-activiteiten. Als channel manager is het voor mij een uitdaging om samen met deze partners de positie van Software AG in deze markt verder uit te bouwen.’
Over Software AG
Software AG levert een volledig portfolio van producten en diensten om een Service Oriented Architecture (SOA) IT-infrastructuur te realiseren. Dit portfolio is gebaseerd op meer dan 35 jaar ervaring in high-performance databases, applicatieontwikkelgereedschappen en integratietechnologieën. Software AG maakt een procesgedreven integratie mogelijk door het moderniseren van legacy systemen en het verschaffen van real-time inzicht in strategische bedrijfsinformatie. Software AG helpt haar klanten om concurrentievoordeel te behalen door het realiseren van flexibele bedrijfsprocessen die zijn gebaseerd op snelle en makkelijke integratie van de bestaande IT-hulpmiddelen. Software AG heeft meer dan 2.700 werknemers in dienst, verdeeld over vestigingen in 70 landen. Software AG’s producten en oplossingen vormen de basis voor bedrijfskritische informatiesystemen van meer dan 3.000 klanten. Het hoofdkantoor is gevestigd in Darmstadt, Duitsland. Software AG is genoteerd aan de Frankfurt Stock Exchange (TecDAX, ISIN DE 0003304002 / SOW). In 2005 boekte Software AG een omzet van 438 miljoen Euro. Meer informatie over Software AG treft u aan op
www.softwareag.nl.
Contact
Eigen_Zinnig PR & Communicatie
Aleksandra Andjelic
PR-adviseur
Tel: +31 6 24 24 56 79
aleksandra@eigen-zinnig.nl