www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:

Sollicitanten de lucht in bij Centric

IJsselstein, 29 januari 2006 – In de strijd om sollicitanten heeft Centric ook voor 2007 weer een aantal ludieke wervingsacties opgezet. Zo heet Centric op 3 februari potentiële kandidaten van harte welkom voor een kennismaking in vogelvlucht met Centric. Letterlijk en figuurlijk. Tijdens een rondvlucht boven Rotterdam hebben ICT’ers de kans om op een ontspannen manier kennis te maken met het bedrijf.

Centric, uitgeroepen tot beste ICT-dienstverlener 2006 met de Ernst en Young’s Jan Pieterszoon Coen-prijs, heeft als doelstelling om in 2007 ruim 500 IT-professionals aan te trekken. Enerzijds vanwege de enorme groei die Centric momenteel doormaakt, anderzijds door een groot aantal nieuwe outsourcingsprojecten. Centric is per direct op zoek naar systeemspecialisten, projectleiders, applicatieontwikkelaars, softwaretesters, consultants en SAP-specialisten.

Het succes van de evenementen bevestigt dat ICT’ers minder behoefte hebben aan grootschalige wervingsbeurzen, maar liever op persoonlijke en informele wijze kennis wil maken met een bedrijf. Een ander evenement op de agenda van Centric is de populaire BP Masters in Zandvoort in juni van dit jaar. In samenwerking met het Moritz Racing team verzorgt Centric een zinnenprikkelende dag voor potentiële kandidaten.

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via de website van Centric: www.centric.nl.

Directe link voor 3 februari in Rotterdam: www.centric.nl/takeoff

Over Centric
Centric biedt gespecialiseerde totaaloplossingen op het gebied van consultancy, IT solutions, software engineering, e-business, systems integration, managed ICT services en training. Centric is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, retail, woningcorporaties en groothandel. Door de groeiende omvang van het bedrijf en de solide financiële positie, realiseert Centric grootschalige projecten en kan de organisatie continuïteit garanderen. Centric biedt innovatieve oplossingen en diensten van hoge kwaliteit, mede door hechte samenwerking met diverse gerenommeerde partners. Centric wist zich in tien jaar tijd te nestelen in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland. Het bedrijf staat voor nuchterheid, commitment en kwaliteit, telt momenteel circa 5.100 medewerkers en heeft vestigingen in Nederland, België, Duitsland en Noorwegen.

Centric is in december uitgeroepen tot best presterende ICT-dienstverlener van 2006.
Centric realiseerde in de eerste helft van 2006 een netto-omzet van 292,4 miljoen euro en een winst na belasting van 14,5 miljoen euro. Centric heeft een belang van 89,45% in het beursgenoteerde Oranjewoud N.V. (voorheen Centric KSI Holding N.V.).

Meer informatie vindt u op www.centric.nl.

Voor meer informatie:
Centric Managed ICT Services
Ilja Kruizinga, Marketing en Communicatiemedewerker
Telefoon: (030) 608 80 00

Verstreken tijd: 19 jaar en 149 dagen
Centric contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl