19 december 2006 – Fortinet – de leverancier van unified threat management (UTM) systemen – maakt bekend dat het door het toonaangevende onderzoeksbureau Current Analysis wordt geklasseerd als ‘Tier 1 Vendor’. Het onderzoek wijst Fortinet tevens aan als de enige Tier 1 vendor die een ‘very positive’ beoordeling krijgt. Dit onderstreept de focus van Fortinet op de ontwikkeling van een indrukwekkende serie zelfontworpen UTM systemen en services die ondernemingen voorzien van een krachtige beveiliging zonder de complexiteit die afzonderlijke deeloplossingen (point solutions) met zich mee brengen.
Current Analysis omschrijft Tier 1 vendors als marktleiders, met het grootste of bijna grootste marktaandeel, die de richting van hun markt bepalen. Andere Tier 1 enterprise security vendors zijn onder meer Cisco, Juniper, Check Point en Nokia.
Klik
hier voor het complete Engelstalige persbericht. Het onderzoeksrapport kunt
hier ophalen.
Over Fortinet (www.fortinet.com)
Fortinet is de pionier en marktleidende aanbieder van ASIC-geaccelereerde systemen voor Multi-Threat Security, die door ondernemingen en service providers worden gebruikt om hun beveiliging te verbeteren terwijl ze hun totale operationele kosten verlagen. De oplossingen van Fortinet zijn vanaf de grond opgebouwd om meervoudige beschermingsniveaus te integreren, inclusief firewall, antivirus, intrusion prevention, VPN, spyware prevention en antispam. Klanten krijgen de mogelijkheid zich te beschermen tegen zowel meervoudige als blended dreigingen. Dankzij het custom ASIC en unified interface bieden Fortinet-oplossingen geavanceerde beveiligingsfunctionaliteit die opschaalt van remote office toepassingen naar chassis-gebaseerde oplossingen met geïntegreerd management en reporting. Fortinet-oplossingen hebben wereldwijd meerdere bekroningen gekregen. Bovendien zijn het de enige producten die achtmaal gecertificeerd zijn door de ICSA (firewall, antivirus, IPSec, SSL, IDS, client antivirus detection, cleaning en antispyware). Fortinet is een private onderneming en is gevestigd in Sunnyvale, Californië.
# # #
Perscontacten:
Marc Jepkes
Fortinet
+31 651 800 700
mjepkes@fortinet.com Theo Loth
Loth PR Writing
+31 652 322 210
theo@loth.nl