ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 152 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Opnieuw EDP-certificering voor Document Dialog

Bunnik, 19 december 2006 – Document Dialog heeft het aantal Electronic Document Professionals (EDP’s) binnen haar organisatie uitgebreid. Ylja Stunnenberg, consultant bij Document Dialog, ontving het EDP-certificaat tijdens het congres Document@Management 2006. Het certificaat wordt uitgereikt op basis van aangetoonde kennis van en ervaring in de documentindustrie. Ook zijn Duitse Document Dialog-collega’s, Detlev Gellermann en Marc Seidler, kregen de certificering. Daarnaast werd tijdens het congres de EDP-certificering van Martin Visser van Document Dialog verlengd. Document Dialog heeft in Nederland inmiddels een team van acht EDP-gecertificeerde werknemers. En daarmee is de organisatie een competente adviseur voor ondernemingen die het elektronische documentenbeheer willen professionaliseren.

De Electronic Document Professional-certificering is een initiatief van de Amerikaanse organisatie Xplor International. Ook in Nederland krijgt deze certificering steeds meer aanzien. Om in aanmerking te komen voor de EDP-certificering dienen professionals aan te tonen, dat zij over een royaal spectrum aan vakkennis beschikken. Kandidaten worden onder andere beoordeeld op oplossingen die in de praktijk beproefd en bewezen zijn en op de rol die zij daarin gespeeld hebben.

Jaap Nieboer, Algemeen Directeur bij Document Dialog: “Het aantal EDP-ers is bij ons goed vertegenwoordigd en dat is een blijk van de kennis en expertise waarover wij beschikken. Dat naast Ylja ook twee Duitse medewerkers van Document Dialog de certificering hebben ontvangen, betekent dat wij ook internationaal deze kennis in huis hebben en daardoor in de betreffende landen sterker kunnen opereren.”

-----------------------------------



Bijschrift afbeelding: Ylja Stunnenberg ontvangt EDP-certificaat tijdens Document@Management congres.

Over Document Dialog
Document Dialog adviseert over en levert oplossingen voor het produceren, digitaliseren, archiveren, beveiligen en presenteren van documenten via alle mogelijke media (multi-channel). De naam van het bedrijf zegt meteen waarom het gaat: "Let's Talk About Your Documents -- Let Your Documents Do The Talking". De klanten van Document Dialog zijn documentintensieve organisaties, op zoek naar ondersteuning bij de planning, de implementatie en het beheer van krachtige en schaalbare documentsystemen ter ondersteuning van hun klantgerichte bedrijfscommunicatie. Het hoofdkantoor van Document Dialog is gevestigd in Bunnik, daarnaast zijn er vestigingen in België en Duitsland. Meer informatie over Document Dialog is te vinden op: www.documentdialog.com.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Marcommit PR
Purdey Horbach, telefoon +31- (0)35-5822730
documentdialog@marcommit.nl

Document Dialog
Karine Copier, telefoon +31 (0)30 - 6566149
karine.copier@documentdialog.com

Verstreken tijd: 20 jaar en 152 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Document Dialo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR