Delft, 18 december 2006 – Softwareontwikkelaar HintTech heeft onlangs een vestiging in San Francisco geopend. Het Nederlandse bedrijf wil het bestaande succesvolle partnership met Tridion uitbreiden tot de Amerikaanse markt.
Het kantoor in San Francisco is op 1 december geopend en inmiddels werken de ontwikkelaars al voor een aantal klanten uit de Amerikaanse top 500. Het succes van HintTech in Nederland, de snelle omzetgroei en de toenemende vraag van opdrachtgevers hebben tot deze beslissing geleid. “In de VS is een grote vraag naar CMS. Veel van onze ontwikkelaars zijn naast .Net en Java in Tridion gespecialiseerd. Vandaar dat we besloten hebben op deze ontwikkelingen in te gaan. Het is een echte groeimarkt,” vertelt algemeen directeur Egbert Hendriks van HintTech.
De Amerikaanse markt is anders. In tegenstelling tot Nederland wordt er in de VS niet met grote systeemintegrators gewerkt. Men kiest daar eerder voor regionale kleine partijen. Daarnaast werken ze liever met Amerikaanse partijen samen. “Tridion biedt mogelijkheden die andere grote partijen niet bieden en dat biedt weer kansen voor HintTech,” aldus Hendriks.
Op termijn zal het Delftse bedrijf haar diensten gaan uitbreiden met informatiebeveiliging en projectmanagement. “Zo is het in Nederland ook gegaan”, aldus Hendriks. Als de vraag ineens sterk toeneemt kan HintTech gebruik maken van zogenoemde ‘vliegende keepers’. “Deze consultants vliegen letterlijk de hele wereld over om her en der bij projecten te ondersteunen. Op de langere termijn gaan we uitbreiden met lokaal personeel. We willen deze mensen zelf gaan opleiden en op projecten inzetten. De lokale arbeidsmarkt moet er ook iets aan hebben.”
Over HintTech
HintTech is specialist op het gebied van softwareontwikkeling (.Net™, Java™ platform, Tridion), content management, projectmanagement en informatiebeveiliging. Het bedrijf is opgericht in 1997 en werkt met innovatieve en bewezen technologieën en methodieken. Hiermee realiseert HintTech kwalitatieve maatwerkoplossingen voor haar klanten. Voor Tridion, Microsoft, Sun J2EE™ en IBM WebSphere is HintTech zowel adviserend alsook uitvoerend partner. HintTech kan onder andere Shell, Nuon, Fortis en KLM tot haar klanten rekenen. Kijk voor meer informatie op
www.hinttech.nl.
Voor meer informatie voor de pers:
Lubbers & De Jong
Maartje van Oeveren
020 421 0565
Maartje@l-dj.nlHintTech
Steven Nyland
015 268 25 73
Steven.nyland@hinttech.com