ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Mindmaps aan te passen met Word 2007 dankzij gratis add-in van Mindjet

Voordelen visueel informatiebeheer bereikt miljoenen potentiële gebruikers

San Francisco, 30 november 2006 – Mindjet, leverancier van productiviteitssoftware voor het visualiseren en beheren van informatie, introduceert de ‘Word 2007 Map Editor for MindManager’. Het aanbod start gelijktijdig met de introductie van Microsoft Office 2007. De nieuwe map-editor maakt het mogelijk mindmaps, gemaakt in MindManager, te lezen en aan te passen in de nieuwste Word-versie.

De add-in is gratis en combineert de bekendheid van Microsoft Word met de voordelen van MindManager om informatie visueel te ordenen en te delen met anderen. De map-editor vergroot het gemak van het delen van informatie tussen verschillende applicaties. Hierdoor wordt de productiviteit vergroot en de samenwerking verbeterd tussen teams.

Dankzij de add-in kunnen gebruikers van Word 2007 meer dan alleen tekst aanpassen. Complexe informatie is nu te voorzien van diverse iconen, afbeeldingen, hiërarchische structuren en prioriteiten. Deze aanpassingen zijn dan terug te sturen naar MindManager-gebruikers, die de aanpassingen in de oorspronkelijke mindmap terugvinden.

“Deze aankondiging is een zeer belangrijke stap in het gezamenlijke proces met Microsoft om tools te leveren die onze gecombineerde klantengroep aanspreekt”, aldus Scott Raskin, CEO van Mindjet. ”Het gebruik door Microsoft van Office Open XML-bestanden maakt het delen van informatie structureel anders. De mogelijkheid informatie te schuiven tussen verschillende applicaties zal de productiviteit van en samenwerking tussen mensen zeker doen toenemen.”

“MindManager beschikt al langer over exportfuncties naar onder andere de belangrijkste Microsoft Office-toepassingen. Op die manier kan informatie eenvoudig worden gedeeld. Dankzij de nieuwe map-editor is nu ook het aanpassen van de maps zelf in Word mogelijk”, vervolgt Raskin. “Microsoft-gebruikers zijn nu in staat zeer interactieve, visuele weergaves te maken van informatie die ze anders alleen in tekst zouden hebben. Het beheren van informatie en het ontwikkelen van nieuwe ideeën wordt zo een stuk eenvoudiger en overzichtelijker.”

Beschikbaarheid
De ‘Word 2007 Map Editor for Mindjet MindManager’ is gratis te downloaden vanaf http://mindjet.com/office2007.

--------------------

Over Mindjet
Mindjet Corporation is leverancier van software voor het visualiseren en beheren van informatie. De visuele mapping tools van Mindjet’s productsuite MindManager bevorderen het samenwerken, denken en plannen. Hierdoor wordt de productiviteit van organisaties verhoogd. Het hoofdkantoor is gevestigd in Larkspur, Californië en is actief over de gehele wereld. MindManager telt wereldwijd meer dan 750.000 zakelijke gebruikers waaronder BMW, Cisco, KPMG, Syntegra, Unilever, Bosch, Akzo Nobel, Volkswagen, Vodafone en ABN Amro.

Voor meer informatie: www.mindjet.com

Contactpersonen voor de pers:
Mindjet
Simona Macikowski
Public Relations Manager
Tel +49 (0) 6023/9645-0 ext. 46
Mobile +49 (0) 160-90529163
simona.macikowski(at)mindjet.de

Whizpr
Erik van de Nadort
Tel: +31 (0) 317 410 483
mindjet(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 133 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Mindjet GmbH contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl