Nørresundby, Denemarken – 23 November 2006: RTX (fabrikant DUALphone) introduceert de revolutionaire DUALphone 3088. De DUALphone 3088 is te gebruiken als gewone telefoon en als toestel voor gesprekken via Skype, maar dan zonder dat een PC nodig is. Alleen een breedband-Internetverbinding is noodzakelijk. De nieuwe DUALphone bespaart op de telefoonrekening en biedt meer flexibiliteit bij het gebruik van Skype. De DUALphone is in Denemarken ontworpen en ontwikkeld.
Makkelijk te gebruiken handsets zijn een belangrijke reden voor de groei van het aantal wereldwijde Skype-gebruikers. Momenteel bellen zo’n 136 miljoen mensen al met Skype. De DUALphone 3088 is er om gratis via Internet te bellen of via de betaalde reguliere telefoonlijnen.
De DUALphone biedt een eenvoudige Skype-gebruikersinterface en alle noodzakelijke spraakmogelijkheden van de Skype-software. De nieuwe DUALphone 3088 heeft een kleurendisplay en een bedrijfstijd van meer dan 10 uur voor bellen en bijna 140 uur standby-tijd.
Het basisstation van de telefoon is makkelijk te koppelen aan de breedbandrouter (meestal een ADSL-modem) en aan de gewone telefoonlijn. Het contact met het basisstation vindt draadloos plaats met gebruik van DECT-technologie, een draadloze technologie die bekend staat om zijn hoge betrouwbaarheid en helder geluid.
Robert van Alphen, Sales Manager bij distributeur GO Telecom: “DUALphone debuteerde met de USB Cordless Skype Certified™ handset. Dit model is zeer succesvol geweest en de stap naar draadloze telefoons met ingebouwde Skype-functionaliteit is een logisch vervolg.”
Björn Heisterkamp, Marketing Manager bij distributeur GO Telecom: “Vooral in winkels en bedrijven waar IT en Telecom raakvlakken heeft, is DUALphone een goede aanvulling op het assortiment. Skype is zowel belangrijk in de consumentenwereld als in de business-to-business omgeving. Daarom is DUALphone een goed product voor de gehele breedte van de IT en telecom markt.”
Beschikbaarheid en prijs
De DUALphone is per direct beschikbaar. De adviesverkoopprijs bedraagt € 159,- inclusief BTW. GO Telecom begint zoals gepland direct met de leveringen. GO Telecom levert uitsluitend aan wederverkopers.

DUALPhone 3088
Over RTX
RTX Telecom A/S is een internationale organisatie, gespecialiseerd in de ontwikkeling en fabricage van draadloze communicatieoplossingen en OEM-producten. Het portfolio beslaat de gehele bandbreedte van draadloze technologieën, zoals DECT, DPRS, VoIP, IEEE 802.11a/b/g, 2.4 GHz, NMT, GSM en TD-SCDMA en Bluetooth. De onderneming is genoteerd aan de beurs van Kopenhagen en heeft in het afgelopen handelsjaar een omzet van DKK 220 miljoen (bijna 30 miljoen euro) verwezenlijkt. Voor meer informatie:
www.rtx.dkOver GO Telecom
GO Telecom BV is al 10 jaar een toonaangevende importeur en distributeur voor telecommunicatie apparatuur. GO Telecom is gespecialiseerd in de distributie van videoconferentie, audioconferentie, streaming video en headsets. GO Telecom versterkt de dominante posities in de markt van de topleveranciers waarmee het verbonden is, enkele voorbeelden zijn: Plantronics, Polycom, LifeSize, Aethra, Konftel en ViewCast.
Meer informatie over visuele communicatie, referenties, casestudies e.d. treft u aan op
www.videocommunication.nl en
www.voicecommunication.nlVoor meer informatie:
GO Telecom BV
Björn O. Heisterkamp MBA
Marketing Manager
T +31 78 88 00 700
E
bheisterkamp@gotele.comLammers van Toorenburg Benelux PR
Persbureau voor RTX DualPhone
Sabine Lakerveld
T +31 30 656 5070
E
rtx@lvtpr.nl