ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 148 dagen geleden)
Bedrijf:

BI-Kring Symposium 12 december 2006: Competitive Intelligence: een aanklacht tegen het navelstaren van BI?

Onder invloed van de techniek heeft BI steeds meer een organisatie interne focus gekregen. Goede management-rapportages vragen om KPI’s, rapportagetools, datawarehouses en dataintegratie. Jarenlang is daar door leveranciers en dienstverleners goed aan verdiend (en nog!). De professionaliteit van de informatievoorziening over de bedrijfsomgeving is daarbij echter ver achtergebleven. De vraag lijkt gerechtvaardigd of de besluitvorming in organisaties daar nu wel zo mee geholpen is?

Want hoe kunnen organisaties beslissingen nemen over de toekomst wanneer ze slechts meten hoe ze in het verleden met hun producten en diensten hebben gepresteerd. Inzicht in markt- of nog beter ‘bredere’ ontwikkelingen in de bedrijfsomgeving zijn noodzakelijk om over producten en diensten voor de toekomst te kunnen beslissen. Ondersteunt de huidige stand van zaken in BI deze uitdaging wel? Is het kwadrant “klant” in de Balanced Score Card niet eigenlijk een veel te magere realisatie van de management informatie behoefte met betrekking tot de bedrijfsomgeving? Of is een professionele BI infrastructuur slechts een efficiënte maar hardnekkige vorm van navelstaren als de externe component onvoldoende blijkt ingericht?

Want: Hoe moeten de eigen prestaties worden ingeschat als een externe benchmark ontbreekt? En: Hoe ontsnapt men bij de strategievorming aan de platgetreden paden als men de plaats van de onderneming in haar omgeving niet goed kan beoordelen? Is de hernieuwde aandacht voor Competitive Intelligence niet eigenlijk een aanklacht tegen huidige stand van zaken in een door BI gedomineerde wereld van Management Informatie?

Prominenten uit zowel de CI als BI wereld zoals Joseph Rodenberg, Frank Buytendijk en Egbert Philips nemen de handschoen op in een “wargame” die u niet mag missen. Weet de BI wereld zich van alle blaam te zuiveren? Of reïncarneert ze de “Inside Out “ aanklacht die Strategisch Management reeds 40 jaar geleden te verwerken kreeg?

Kom voor het antwoord op bovenstaande vragen op 12 december naar De Sparrenhorst te Nunspeet. Schrijf u nu vast in! Want dit mag u niet missen!

Voor meer informatie en aanmelden, klik www.bi-kring.nl/bi-kring/agenda/competitive_intelligence/

Verstreken tijd: 20 jaar en 148 dagen
BI-kring.nl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl