ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 114 dagen geleden)
Bedrijf:

Cisco introduceert nieuwe SAN-switch voor kleine tot middelgrote ondernemingen

MDS 9124 multilayer switch biedt on-demand poorten en snelle configuratie-wizard

Amsterdam, 21 november 2006 – Cisco introduceert de Cisco MDS 9124 multilayer switch. De MDS 9124 switch is gebaseerd op het Cisco SAN OS operating systeem en biedt mogelijkheden en prestaties die de switch geschikt maken voor inzet bij kleine tot middelgrote bedrijven. De switch is bovendien aantrekkelijk geprijsd.

Mogelijkheden van de MDS 9124 multilayer switch zijn onder andere virtuele SANs (VSANs), geavanceerde beveiliging, hoge beschikbaarheid en flexibiliteit. De nieuwe switch biedt bovendien ‘on-demand’ extra poorten. Klanten kunnen kiezen voor acht, zestien of vierentwintig poorten en het gekozen aantal uitbreiden tot 24 4-Gbps extra fibre channel-poorten wanneer dit nodig is. Dit maakt de MDS 9124 een kostenefficiënte switch voor ondernemingen met groeiende kleine en middelgrote SANs. Verder heeft de switch een snelle, configuratie-wizard die makkelijk in het gebruik is door een aanwijs-klik-scherm, dat de set-up en het beheer van een SAN enorm vergemakkelijkt. Ook is de MDS 9124 multilayer switch compatible met alle Cisco MDS multilayer directors en switches.

Ondersteuning
Cisco heeft al brede ondersteuning gekregen van storage-aanbieders die participeren in zijn Original Storage Manufacturer (OSM)- en Solution Technology Integrator (STI)-partnerprogramma’s. OSM- en STI-partners die gekwalificeerd zijn om de nieuwe MDS 9124 multilayer switch te verkopen zijn onder andere EMC, Hitachi Data Systems, HP, IBM, Network Appliance, Sun Microsystems en Xiotech.

Cisco datacenter netwerkoplossingen
De nieuwe Cisco MDS 9124 is onderdeel van Cisco’s datacenter netwerkoplossingen, een geïntegreerde set producten, best practices en diensten die IT-architecten en datacenter-professionals in staat stellen om een gefaseerde benadering te kiezen bij het bouwen en in gebruik nemen van een toekomstbestendig netwerkplatform en ‘next generation’ datacenters.

Voor het volledige, Engelstalige persbericht zie: newsroom.cisco.com/dlls/2006/prod_112006c.html

------------------


Een foto in hoge resolutie is op te vragen via cisco(at)whizpr.nl.

Over Cisco
Cisco Systems, Inc. (NASDAQ: CSCO), wereldwijd marktleider op het gebied van netwerkoplossingen voor internet, zet zich al 20 jaar in voor technologische innovatie, en heeft maatschappelijke verantwoordelijkheid hoog op de agenda staan. Cisco Systems International BV, eigendom van Cisco Systems Inc., is de leverancier voor Cisco-apparatuur in Europa. Meer informatie is beschikbaar via www.cisco.nl. Het laatste internationale nieuws vindt u in de Cisco Newsroom: http://newsroom.cisco.com.

Cisco, Cisco IOS, Cisco Systems en het Cisco Systems logo zijn geregistreerde handelsmerken van Cisco Systems Inc. en/of haar werkmaatschappijen in de Verenigde Staten en andere landen. Alle andere handelsmerken beschreven in dit document zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaren.

Voor meer informatie:
Cisco
Liesbeth Boschloo
Tel. 020 357 3894
Mob. 06 5252 9440
E-mail: lboschlo(at)cisco.com

Whizpr
Mirjam Hulsebos / Kim de Vries
Tel: 0317-410483
E-mail: cisco(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 114 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl