www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 166 dagen geleden)
Bedrijf:

Dynamic Services bieden complete ICT-diensten zonder noodzaak van eigen infrastructuur

Besparen op investeringen - van applicaties tot hosted systemen

Vianen, 16 november 2006 - Van computerapplicaties tot mainframes: klanten van T-Systems kunnen met Dynamic Services hun investeringen in hardware en software nagenoeg tot nul terugdringen. Daarbij blijven zij toch beschikken over alle capaciteit. Bedrijven krijgen alle applicaties en capaciteit vanuit een datacenter van T-Systems en betalen alleen voor daadwerkelijk gebruik. Volgens Gartner kan deze nieuwe dienst leiden tot besparingen tot wel 40 procent op IT-uitgaven.

T-Systems biedt met Dynamic Services processingservices, opslagcapaciteit en applicaties. Het bedrijf voorziet daarnaast ook in onderhoud van alle hardware en software. Deze diensten zijn, net als bijvoorbeeld elektriciteit, op afroep beschikbaar vanuit een datacentrum via een netwerkverbinding die T-Systems levert. Bedrijven kunnen in tijden van piekbelasting, zoals aan het eind van een kwartaal of jaar, de capaciteit opvoeren. Tevens kunnen zij minder capaciteit benutten in rustiger perioden. Op deze manier hoeven ze niet continu een maximumcapaciteit aan te houden. De vaste kosten die daarmee gepaard gaan, worden omgezet naar variabele kosten gebaseerd op de concrete behoeften. Aan het eind van een factureringsperiode krijgt de klant een rekening met daarop desgewenst de individuele kosten per eenheid.

Dynamic Services wereldwijd gebruikt door klanten Op dit moment maken meer dan 100 bedrijven wereldwijd gebruik van Dynamic Services van T-Systems. Een voorbeeld is Mattson Technology, Inc., een klant in de Amerikaanse halfgeleidersector. Deze onderneming gebruikt SAP via het netwerk.

Om beter tegemoet te komen aan de vraag, opent T-Systems twee nieuwe datacenters voor Dynamic Services in de Verenigde Staten en Sjanghai. "We willen ten minste nog één extra datacenter voor Dynamic Services bouwen in Azië, EMEA en de Verenigde Staten", zegt Ulrich Kemp, bij T-Systems verantwoordelijk voor kleine en middelgrote bedrijven.

Een Duitse klant van T-Systems' Dynamic Services is het bedrijf Vorwerk. Deze onderneming verkoopt huishoudelijke artikelen en behaalde in 2005 een omzet van rond de twee miljard euro. Een belangrijke pilaar voor het succes van het bedrijf is de IT-ondersteuning van de wereldwijde direct sales op basis van een aangepaste SAP-R/3-oplossing. Het bleek dat de lokale businessunits sterke fluctuaties lieten zien in het gebruik van de software. Met Dynamic Services is Vorwerk nu in staat om de hoeveelheid rekenkracht flexibel aan te passen aan de vraag. Dat kan binnen een dag met meer dan 50 procent. "Als we ons eigen systeem zouden hebben, zou dit steeds op maximumcapaciteit ingesteld zijn. Dat zou ten minste 30 procent meer aan operationele kosten opleveren dan nu met Dynamic Services", zegt Ralph Eger, CIO van Vorwerk.

SAP-systemen voor meer dan 550.000 gebruikers T-Systems biedt SAP-oplossingen voor meer dan 550.000 gebruikers. Het bedrijf verdeelt capaciteit van honderden servers over verschillende klanten, ongeacht de applicatie die ze gebruiken. Door deze poolingmethode werken de servers steeds op hun volle capaciteit. Daardoor en door het gebruik van standaardcomponenten dringt T-Systems de kosten voor SAP-gebruik terug.

Naast deze computerservices kunnen bedrijven ook bij T-Systems terecht voor automatische archivering, opslag en beveiligingsoplossingen voor langdurige en betrouwbare opslag van grote hoeveelheden data.

Over T-Systems
T-Systems biedt hoogwaardige services waarbij het bedrijf informatie- en communicatietechnologie (ICT) combineert. De brede expertise van het bedrijf op beide terreinen maakt de zakelijke divisie van Deutsche Telekom tot een voorkeurspartner van multinationals, kleine en middelgrote bedrijven en overheden. Meer dan 160.000 klanten in alle marktsegmenten profiteren wereldwijd van de expertise van T-Systems in het bieden van geïntegreerde ICT-oplossingen vanuit een centraal punt. T-Systems is het enige bedrijf dat een eigen compleet ICT-portfolio levert en IT- en communicatietechnologie combineert tot nieuwe oplossingen. In 2005 was het bedrijf in 20 landen actief, telde het 52.000 medewerkers en bedroeg de omzet 12,9 miljard euro.

Contact:
T-Systems Nederland b.v.
Communications
Mariëlle van der Werf
Telefoon: 0347 327 387
E-mail: marielle.van.der.werf@t-systems.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 166 dagen
T-Systems Nede.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR