Hilversum - Lucent Technologies (NYSE: LU) heeft de overname van Mobilitec afgerond. Mobilitec ontwikkelt en levert contentmanagementsoftware voor serviceproviders.
Lucent maakte op 12 september 2006 bekend dat het Mobilitec zou overnemen op basis van een contante transactie. Het bedrijf maakte verder geen financiële details bekend. De overname is niet van invloed op de financiële cijfers van Lucent.
"De acquisitie van Mobilitec versterkt ons aanbod in de jonge maar groeiende markt voor content en breidt ons nieuwe-generatie platform voor spraak, video, data en multimedia uit. Daarmee zijn meer diensten te ontwikkelen voor mobiele en breedbandgebruikers", zegt Sandip Mukerjee, Vice-President Applications Solutions Business van Lucent Technologies. "Onze oplossing helpt klanten bij de introductie van nieuwe-generatie diensten en bij het ontwikkelen van nieuwe omzetbronnen."
Meer informatie over het Lucent mPower Content Management and Delivery System is beschikbaar op
www.lucent.com.products/mpower.
Over Lucent Technologies
Lucent Technologies ontwerpt en levert systemen, diensten en software voor de ontwikkeling van nieuwe-generatie communicatienetwerken. Met de steun van Research & Development door Bell Labs zet Lucent zijn expertise in op het gebied van mobiele-, optische-, software-, data- en spraaknetwerktechnologieën voor het creëren van nieuwe, omzetverhogende mogelijkheden voor zijn klanten, zodat zij hun netwerk snel kunnen inzetten en beter kunnen beheren. Lucents klantenbestand bestaat uit communicatieserviceproviders, overheden en bedrijven wereldwijd. Het hoofdkantoor is gevestigd in Murray Hill, NJ (Verenigde Staten). Voor meer informatie over Lucent Technologies kunt u terecht op de website:
www.lucent.comVoor meer informatie:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Annemiek Driessen / Stella Jansen
Tel.: 030 - 65 65 070
E-mail:
lucent@lvtpr.nl