Amsterdam, 3 november 2006 – Hitachi Data Systems (HDS), leverancier van storage-oplossingen, heeft Maarten Paddenburg benoemd tot Sales Manager Nederland.
De functie van Sales Manager betekent voor Paddenburg een nieuwe uitdaging binnen HDS. Hij was reeds twee jaar werkzaam als Account Manager voor de storage-leverancier. Eerder deed Paddenburg ervaring op bij onder meer EMC en Compaq. Voor zijn overstap naar HDS hield hij zich als Global Account Manager bij Peoplesoft bezig met de verkoop van business software en projectdiensten aan een grote Nederlandse multinational.
Hitachi Data Systems richt zich in zijn nieuwe sales-strategie sterk op een gerichte benadering per sector. Paddenburg merkt dat het gebruik van HDS-oplossingen en –diensten erg geconcentreerd is in specifieke sectoren, terwijl deze veel breder ingezet kunnen worden. Ook is het productprotofolio van HDS sterk uitgebreid. “Onze Business Partners spelen een belangrijke rol bij het verder ontwikkelen van onze activiteiten in verticale markten. Samen met hen willen we de positie van HDS als leverancier van storage-infrastructuren verder uitbouwen”, aldus Maarten Paddenburg.
------------------------

*
Een foto op hoge resolutie is verkrijgbaar via hds(at)whizpr.nl
Over Hitachi Data Systems
Hitachi Data Systems is wereldwijd leverancier van storage-oplossingen en dochterbedrijf van Hitachi Ltd (NYSE: HIT). Het bedrijf ontwikkelt storage-producten met de prestaties, beschikbaarheid en schaalbaarheid om risico’s van klanten te verlagen en ROI te maximaliseren. Door vanuit de filosofie Application Optimized Storage de nadruk te leggen op het klantperspectief en daarbij de beste hardware, software en services te leveren, komt HDS tegemoet aan de behoeften van zijn klanten. HDS telt 2.900 medewerkers en doet zowel direct als via het partnerkanaal zaken met bedrijven en instellingen in meer dan 170 landen. Meer dan de helft van de Fortune 100 bedrijven is klant van HDS. Voor meer informatie:
www.hds.com.
Over Hitachi, Ltd.
Hitachi, Ltd., (NYSE: HIT / TSE: 6501), met het hoofdkantoor in Tokyo, Japan, is één van de grootste elektronicabedrijven ter wereld, met ongeveer 356.000 werknemers wereldwijd. In het fiscale jaar 2005 (einde maart 2006) bedroeg de geconsolideerde verkoop in totaal 80.9 miljard dollar. De onderneming brengt een uitgebreid productaanbod van systemen, producten en diensten op de markt, met inbegrip van informatiesystemen, consumentenproducten en financiële diensten. Meer informatie over Hitachi, Ltd. vindt u op
www.hitachi.com.
Voor meer informatie:
Hitachi Data Systems
Rein de Jong
Tel. 020 650 93 11
E-mail:
rein.de.jong@hds.comWhizpr
Chantal Schepers
Tel. 0317 410 483
E-mail: hds(at)whizpr.nl