www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 105 dagen geleden)

De Media Academie, het opleidingsinstituut voor radio, televisie en crossmedia, stapt in als partner bij de MBA Crossmedia, opgezet door Lemniscaat School of Management

De mediamarkt is een internationale markt geworden. Om een vooraanstaande rol te blijven spelen, kan Nederland niet zonder een topopleiding op dit nieuwe vakgebied. De MBA Crossmedia vervult de behoefte aan een nieuwe generatie managers die begrijpen wat crossmedia is en in staat zijn (oude) organisaties te veranderen.

De Media Academie, het opleidingsinstituut voor radio, televisie en crossmedia, onderkent deze noodzaak en stapt in als partner in de allereerste Crossmedia opleiding op MBA Niveau van Nederland.

Gevestigd op het Mediapark te Hilversum, staat De Media Academie in het hart van de media ontwikkelingen. Zij brengt meer dan 45 jaar ervaring in als hét opleidingsinstituut van de omroepen (publiek en commercieel). Kennis en ervaring van de traditionele media, gekoppeld aan de research en expertise van vernieuwing en verandering bij omroepen, producenten en facilitaire bedrijven vindt hiermee zijn weg naar de nieuwe generatie managers en bedrijven. De Media Academie en Lemniscaat School of Management zullen de opleiding tezamen met het mediabedrijfsleven ontwikkelen en vorm geven.

Over de MBA Crossmedia
Het is de allereerste Cross Media opleiding op MBA niveau in Nederland. Inschrijving is nu geopend voor de eerste lichting studenten. De start is in december 2006. Samen met de founders is het gelukt een vernieuwend MBA concept neer te zetten waarin praktijk en wetenschap elkaar daadwerkelijk ontmoeten. Meer informatie op www.mbacrossmedia.nl

Achtergrond
Om te overleven en succes te hebben, kiezen mediabedrijven massaal voor crossmediale strategieën, d.w.z. combinaties van TV, radio, papier en mobiel. Het is niet meer voldoende om sterk te zijn in één medium. Leiding geven kan in deze tijd dan ook niet meer zonder grondige kennis over de grenzen van de individuele mediatypes en eigen organisatie heen. Mensen die daar verstand van hebben zijn schaars.

Vernieuwend MBA Concept
De MBA is ontworpen volgens een geheel nieuw concept in de driehoek: wetenschap, bedrijfsleven, adviseurs. Nieuw in Nederland is o.a. het inzetten van een individueel leiderschapstraject, elk vak gedoceerd door iemand uit de wetenschap en praktijk, een education committee uit het bedrijfsleven (PCM, Tele2/Versatel, TMG, ANWB Media, KPN, TALPA, GOOGLE, FCCE), inbreng van ‘live’ casussen van de founders en elk blok afgerond met een businessproject dat gepresenteerd wordt aan de Raden van Bestuur van de founders.

Over Lemniscaat School of Management
Lemniscaat School of Management is hét instituut voor executive managementopleidingen voor ervaren managers en professionals. Lemniscaat School of Management ontwikkelt master-opleidingen op maat gemaakt op een praktijk vraagstuk uit een waardeketen. We doen dit zowel middels open leergangen als in-company, met hoogleraren die specialistische en internationale kennis van een vakgebied hebben. Lemniscaat School of Management is onderdeel van Conclusion. Meer informatie op www.lemniscaat-edu.nl

Over De Media Academie
De Media Academie is het opleidingsinstituut voor de Nederlandse publieke & commerciële omroepen, mediaproducenten, facilitaire bedrijven en tal van andere bedrijven die professioneel te maken hebben met communicatie en audio visuele (AV) media.

Van idee tot concept, van programma tot thema kanaal, van uitzending tot podcast zijn onderwerpen waar dagelijks trainingen in worden gegeven. Deze trainingen worden voor en door professionals gegeven. Het belangrijkste doel is: ontwikkelen van professioneel talent in de mediabranche en daarmee bijdragen aan verbetering van kwaliteit en stimuleren van innovatie.

NOOT VOOR DE REDACTIE

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marijntje van Benthum, communicatiemanager Conclusion
T: 030 - 2193800
E: mvbenthum@conclusion.nl
I: www.conclusion.nl

Of

Jannerieke Hoomenga, produktiebureau Media Academie
T: 035 - 6466262
E: Jannerieke.Hommenga@media-academie.nl
I: www.media-academie.nl

EINDE PERSBERICHT

Verstreken tijd: 20 jaar en 105 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl