ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 117 dagen geleden)
Bedrijf:

Vrouwelijke toppers versterken Q-go

Snelgroeiend softwarebedrijf gaat voor medewerkers met passie

Diemen, 25 oktober 2006 – Q-go, producent van ‘Customer Interaction Management’ software, heeft het team versterkt met Marloes Coenen en Eveline Meurs. Coenen treedt in dienst als Marketing Communicatiemedewerker en Meurs als Office Manager. Meurs heeft bij Forrester Research een gelijksoortige functie vervuld, terwijl Coenen hiervoor haar studie Communicatie combineerde met een topsportcarrière.


Marloes Coenen en Eveline Meurs

Elke dag dat we onderbezet zijn, remmen we onze groei. Het potentieel in onze markt is gigantisch en met de kapitaalinjectie die we eerder dit jaar ontvingen, is het nu zaak dat we de juiste mensen aantrekken. Mensen met de juiste skills en mensen met de juiste instelling: mensen met passie dus. Bij Marloes en Eveline zit dat wel goed!’’, aldus Marcel Smit, CEO van Q-go.

Coenen, voormalig wereldkampioen Shooto (een combinatie van boksen, worstelen en jiu-jitsu), voelt zich als een vis in het water bij Q-go: ”Ik ervaar dezelfde gedrevenheid binnen Q-go als waarmee ik mijn sport bedrijf. Bovendien is het een hecht team en dat is voor een individuele sporter een welkome afwisseling.

Meurs over haar nieuwe werkgever: “Het ambitieniveau ligt hoog bij Q-go en dat past bij me. Q-go is een jong bedrijf dat zowel op nationaal en internationaal verschillende uitdagingen aangaat. In zo’n dynamische omgeving werk ik graag.

Over Q-go
Q-go is een snelgroeiend Nederlands softwarebedrijf dat internationaal is gespecialiseerd in Customer Interaction Management oplossingen, gebaseerd op natural language search. Met de oplossingen van Q-go kunnen bezoekers van een website of medewerkers binnen een organisatie vragen formuleren in hun eigen bewoordingen. Q-go zorgt voor een relevant antwoord en biedt de organisatie inzicht in hun klant. Q-go heeft kantoren in Amsterdam, Bonn, München, Zürich, Madrid en Barcelona. Vanuit deze vestigingen werkt Q-go onder meer voor TPG Post, Postbank, ABP, UWV, Deutsche Postbank, CZ, Fortis, Deutsche Telekom, La Caixa, BBVA en Telefonica. www.q-go.com

Voor meer informatie
Q-go
Marcel E. Smit
020-531 3800 of 0653 505270
marcel.smit@q-go.com

Preach PR
Arie Langerak
06-11 326 809
arie@preach.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 117 dagen
Q-go BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR