ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 155 dagen geleden)
Bedrijf:

PINNACLE KONDIGT EUROPESE VIDEOWEDSTRIJD AAN

Iedereen kan binnen 60 seconden een filmster worden

Nijmegen, Nederland – 19 oktober 2006 – Pinnacle Systems lanceert vandaag Your Moment of Fame, een online videowedstrijd om Europa’s best bewerkte videoclips te vinden, met een fantastische prijs naar Hollywood voor de winnaar. De wedstrijd wordt georganiseerd door Pinnacle in samenwerking met Avid, Intel, Canon en Creative Labs, en is gemaakt om iedereen aan te moedigen - amateur of enthousiasteling – online video’s te bewerken en delen. Eenvoudige videobewerking wordt mogelijk gemaakt door een makkelijk te gebruiken, gratis online videobewerkingstool - Pinnacle Studio Online Editor – die op hetzelfde moment gelanceerd wordt.

De Your moment of fame wedstrijd wordt geheel online gehouden middels een speciaal hiervoor ontwikkelde website - www.pinnacleshare.com - toegankelijk voor iedereen in 20 Europese landen, 12 talen en loopt tot 15 januari 2007. De Europese winnaar zal gekozen worden door Europese consumenten via Internet, en hij/zij wint een geweldige reis voor twee naar Hollywood - gesponsord door Avid - inclusief vliegtickets, 6 nachten in een 4-sterren hotel, gratis huur van een Ford Mustang cabrio en twee entreekaartjes voor Universal Studios. Winnaars in de individuele landen in Europa worden gekozen door lokale juryleden en kunnen hardwareprijzen van Pinnacle, Canon en Creative Labs winnen.

www.pinnacleshare.com bevat een nieuwe, op Flash gebaseerde, Studio Online Editor, die het mogelijk maakt voor mensen die nog geen videobewerkingssoftware bezitten om hun videomateriaal snel en eenvoudig online te bewerken en hun creaties mee te laten doen met de wedstrijd. De site bevat ook “Tips en trucs” voor advies over hoe het beste uit videobewerking en video-opnames te halen.

“We zijn verheugd dat we deze unieke videowedstrijd voor Europese consumenten kunnen lanceren” zegt David Barnby, Vice President Sales en Marketing EMEA, Pinnacle Systems. “Wat het zo innovatief maakt, is dat we een online videobewerkingstool ter beschikking stellen die de noodzaak van een installatie of download elimineert.”

“Iedereen met een camcorder, digitale camera, webcam of zelfs een mobiele telefoon, kan video’s uploaden en bewerken op een PC, thuis, in een Internetcafé of op een laptop. Wij hebben een site gemaakt waar je vrienden en familie naar toe kunt sturen om te stemmen op je video’s zodat je geweldige prijzen kunt winnen of gewoon leuke herinneringen kunt delen,” voegt Barnby toe.

“We zijn verheugd dat we kunnen samenwerken met Pinnacle bij deze wedstrijd; zij hebben jaren ervaring in videobewerkingsoplossingen, die, gecombineerd met de prestaties en het gebruiksgemak van op Intel Viiv technologie gebaseerde PC’s, het beste bieden in digitaal entertainment voor consumenten.” zegt Haim Ribbi, EMEA Marketing Activation Manager bij Intel, “En dankzij deze expertise, is de stap om verder te gaan en een online videobewerkingstool te creëren er een die verzekert dat deze tool garant zal staan voor haar eenvoud en geweldige videocreaties.”

Voor diegenen die meedoen aan de wedstrijd, zijn vijf verschillende categorieën voor de deelnemende 60-seconden video’s (30MB max). Dat zijn: Reclame: word een creatieveling en maak je eigen commercial over jezelf of iets belangrijks in jouw generatie; Gebeurtenissen: maak een video over een gebeurtenis (fun, historisch of anders) die belangrijk was in je leven; Muziek: jouw kans om te laten zien wat je in huis hebt door te zingen, spelen en je eigen materiaal op te nemen; Sport: speel je eigen gedenkwaardige sportmoment na of film een geweldige move; en TV: maak je eigen show met je eigen, zelf bedachte personages.

Alle ingediende video’s op www.pinnacleshare.com worden gescreend voordat ze op de website worden geplaatst. De lokale jury in elk land zal bestaan uit professionals uit de film-, video-, televisie of entertainmentindustrie.

Over Pinnacle Systems, Inc.
Pinnacle Systems, Inc., een volledige dochteronderneming van Avid Technology, Inc., is marktleider in het verschaffen van complete videomontage-oplossingen, TV tuners voor de PC en digitale media adapters voor de consumentenmarkt. De productlijnen van het bedrijf omvatten Pinnacle PCTV™, Dazzle®, Pinnacle ShowCenter™, Pinnacle Studio MediaSuite™, Pinnacle Mobile Media™ en haar vlaggenschip, de Pinnacle Studio™ reeks. Voor meer informatie ga naar www.pinnaclesys.com

© 2006 Avid Technology, Inc. Alle rechten voorbehouden. Productfuncties, specificaties, systeemvereisten en beschikbaarheid kunnen zonder melding gewijzigd worden. U kunt contact opnemen met het lokale kantoor of wederverkoper voor de huidige prijzen. Avid is een geregistreerd handelsmerk of handelsmerk van Avid Technology, Inc. in de verenigde en/of andere landen.Pinnacle Systems, het Pinnacle Pinwheel logo, Pinnacle PCTV, Dazzle, Pinnacle ShowCenter, Pinnacle MediaSuite, Pinnacle Mobile Media, Pinnacle HomeMusic en Pinnacle Studio en Pinnacle Studio MovieBox zijn geregistreerde handelsmerken en/of handelsmerken van Pinnacle Systems, Inc. en haar zusterondernemingen in de Verenigde Staten en andere landen. Alle andere handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaars.

Additionele informatie:

PRIJZEN PINNACLE “MOMENT OF FAME” WEDSTRIJD

  • Europese verkiezing door consumenten: een week voor twee in Hollywood in een 4-sterren hotel, gesponsord door Avid Technology.
    • Retourvlucht naar Los Angeles in Economy class
    • Vervoer naar uw hotel
    • Veblijf in het exclusieve 4-sterren Hotel Mondrian in een luxe suite
    • Huur van een klassieke Ford Mustang cabrio
    • Gratis entreekaartjes voor Universal Studio’s
  • Juryprijzen per regio:
    • Beste video: Canon DVD Camcorder DC100
    • Beste realisatie: Creative Zen Vision M draagbare videospeler
    • Beste scenario: Pinnacle SoundBridge
    • Beste emotie: Creative Web Cam Live! Voice








Verstreken tijd: 20 jaar en 155 dagen
Pinnacle Syste.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl