ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Upgrades van The MathWorks vereenvoudigen het ontwerp van regelsystemen

Nieuwe versies hebben verbeterde integratie met Simulink en bieden gezamenlijk platform voor regelsysteem ontwerp

Gouda, 4 oktober 2006 – The MathWorks introduceert upgrades van drie producten voor het ontwerp van regelsystemen, te weten Control System Toolbox 7, Simulink Control Design 2 en Simulink Response Optimization 3. De nieuwe versies zijn beter geïntegreerd met Simulink en vormen samen een gestroomlijnd platform voor het ontwerp en de optimalisatie van regelsystemen. Een nieuwe grafische gebruikersinterface (GUI) verenigt de drie producten, zodat engineers direct in Simulink de regelsystemen op multi-domein fabrieksmodellen kunnen afstellen en optimaliseren.

Engineers in sectoren als luchtvaart, defensie, automotive, industriële automatisering en consumentenelektronica worden geconfronteerd met steeds complexere ontwerpen. Dit vergroot de vraag naar geavanceerde, slimme methoden voor het ontwerp van de regelsystemen. Daarom breidt The MathWorks met deze nieuwe versies de mogelijkheden uit voor het ontwerp van regelsystemen en integreert deze producten naadloos met Simulink. Dit vereenvoudigt de workflow, beperkt het aantal ontwerpcycli en verhoogt de productiviteit.

Samen vereenvoudigen de drie producten het ontwerpen van regelsystemen. Met de Control System Toolbox kunnen engineers systematisch regelsystemen analyseren, ontwerpen en afstellen. Simulink Control Design maakt het mogelijk om geavanceerde multi-loop regelsystemen direct in Simulink te ontwerpen en analyseren. Met Simulink Response Optimization kunnen engineers de respons van de in Simulink gemodelleerde systemen numeriek optimaliseren om aan de prestatie-eisen te voldoen.

Paul Barnard, marketing director, control design bij The MathWorks: “Een van de belangrijkste doelstellingen van de upgrades is een betere toegankelijkheid van systematische technieken voor het ontwerp van regelsystemen. Dankzij de betere integratie met Simulink kunnen engineers nu gerichter te werk gaan. Multi-loop systemen analyseren en afstellen wordt veel gemakkelijker. Bovendien kunnen de engineers nu door middel van numerieke optimalisatie de systeemprestaties in minder ontwerpcycli maximaliseren.”

Beschikbaarheid
Control System Toolbox 7, Simulink Control Design 2 en Simulink Response Optimization 3 zijn per direct beschikbaar voor Microsoft Windows-, UNIX-, Linux-, en Macintosh-platformen. Voor meer informatie, zie www.mathworks.com/applications/controldesign/products.html.



Over The MathWorks
The MathWorks is 's werelds grootste ontwikkelaar van Technical Computing- en Model-Based Design-software voor engineers en wetenschappers in de industrie, de overheid en het onderwijs. Met een uitgebreide productlijn, gebaseerd op MATLAB en Simulink, levert The MathWorks software en diensten voor het oplossen van complexe problemen en het versnellen van de innovatie in sectoren zoals automotive, luchtvaart, communicatietechnologie, financiële dienstverlening, biotechnologie, elektronica, instrumentatie, procesindustrie en meer.

The MathWorks werd in 1984 opgericht, telt wereldwijd meer dan 1.400 werknemers en heeft zijn hoofdkantoor in Natick, Massachusetts. Het Benelux kantoor van The MathWorks is gevestigd in Gouda. Meer informatie is te vinden op www.mathworks.nl.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marcommit PR
Purdey Horbach
Tel. 035 – 5822730
mathworks@marcommit.nl

-- ### --

MATLAB, Simulink, Stateflow, Handle Graphics, Real-Time Workshop en xPC TargetBox zijn gedeponeerde handelsmerken, en SimBiology, SimEvents en SimHydraulics zijn handelsmerken van The MathWorks, Inc. Andere product- of merknamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van de respectievelijke houders. 

Verstreken tijd: 20 jaar en 130 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
MathWorks contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
Logo Van Harte Aanbevolen
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103600 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17369 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl