Zeist, 25 september 2006 – CDC software, leverancier van enterprise software applicaties in Nederland onder de merken Ross, Pivotal en IMI, heeft Koen Rakers benoemd tot Marketing Director. Rakers heeft de verantwoordelijkheid over alle marketingactiviteiten binnen Centraal en Oost-Europa waaronder de Benelux.
“CDC Software heeft de ambitie een belangrijke internationale speler te worden, met branchespecifieke applicaties. Zo is de Ross ERP-toepassing vooral gericht op de voedingsmiddelenindustrie en de life sciences industrie, en wordt Pivotal CRM veel gebruikt in de grotere b-to-b ondernemingen in onder meer de zakelijke dienstverlening, vastgoed en industrie” zegt Rakers. “One size doesn’t fit all!"
“Koen Rakers geeft ons bedrijf een belangrijk impuls bij de benadering de Europese markt”, zegt Dick de Haan, Managing Director van CDC Software Europa. “Met hem kunnen we op een krachtige en eenduidige wijze onze verschillende labels zoals Ross en Pivotal op de markt brengen.”
Rakers was voorheen marketing director voor Nederland en Business Intelligence Marketing Manager voor de noordelijke regio bij Hyperion Solutions. Daarvoor werkte hij als marketing director bij PeopleSoft voor de Benelux-markt en benaderde als marketing manager voor J.D. Edwards eveneens de Benelux. Ook werkte hij als interim marketingmanager bij verschillende organisaties. Rakers deed ervaring op met database- en geïntegreerde marketing bij IBM Nederland.
Een foto in hoge resolutie is op te vragen via ross(at)whizpr.nl
Over CDC Software
CDC Software is leverancier van bedrijfssoftware applicaties voor het verbeteren van klantcontacten en het verhogen van efficiency en winstgevendheid. De productsuites van CDC Software omvatten Pivotal CRM (customer relationship management), Ross ERP (enterprise resource planning), c360 CRM add-on producten, ontwikkelingstools voor het Microsoft Dynamics CRM platform, SCM (supply chain management), IMI warehouse management en orderbeheer, Platinum China HR (human resource) en oplossingen voor bedrijfsanalyses.
De branchespecifieke oplossingen van CDC Software worden wereldwijd gebruikt door meer dan 5.000 organisaties. Klanten zijn onder meer productiebedrijven, financiële dienstverleners en organisaties in de gezondheidszorg, woningbouw, onroerend goed, groothandel en distributie binnen de detailhandel. Het bedrijf biedt daarnaast een complete serie diensten aan die de gehele levenscyclus van technologische en software applicaties omvatten, van implementatie, projectconsulting, outsourced business services tot applicatiebeheer en offshore development. CDC Software is de enterprise software unit van CDC Corporation (NASDAQ: CHINA). CDC Software is opgenomen in de Manufacturing Business Technology 2006 Global 100 List of Enterprise en Supply Chain Management Application Vendors. Voor meer informatie:
www.cdcsoftware.com.
Voor meer informatie:
CDC Software
Koen Rakers
Email: koenrakers(at)rossinc.com
Telefoon: 030 28 88 454
Whizpr
Victor Blom
Email: ross(at)whizpr.nl
Telefoon: 0317 410 483