www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 90 dagen geleden)
Bedrijf:

Atos Consulting breidt activiteiten uit in België

Parijs/Zaventem, 25 september 2006 - Atos Consulting, de consultingtak van Atos Origin, breidt zijn activiteiten uit met de officiële lancering van Atos Consulting in België. Deze lancering past binnen de strategische groei-ambitie van Atos Origin voor België en Luxemburg. Atos Consulting in België wordt geleid door de ervaren Luc Brouwers die eerder onder meer CIO bij Ideal Standard en partner bij Deloitte Consulting was.

Atos Consulting is de internationaal opererende IT- en Business Consultancy Divisie van Atos Origin. Door de krachtenbundeling van de consultancyvestigingen in verschillende Europese landen, kan de organisatie over de grenzen heen de verantwoordelijkheid op zich nemen voor internationale projecten. In totaal werken wereldwijd 2.500 consultants bij Atos Consulting. Atos Consulting België zal deel uitmaken van het internationale Atos Consultingnetwerk dat in Europa reeds actief is in Nederland, Engeland, Frankrijk en Spanje, en zal zich nu ook richten op de Belgische en de Luxemburgse markt met een breed aanbod van state of the art IT- en businessoplossingen in uiteenlopende marktsectoren.

Wilbert Kieboom, CEO van Atos Origin Noord-Europa: “Adviesdiensten spelen een integrale rol in onze dienstverlening en worden veelal verbonden aan oplossingen waarin ook systeemontwikkeling en outsourcing een belangrijke rol spelen. Atos Consulting biedt onze klanten de beschikking over internationale consultancykennis die naadloos aansluit op hun markt en branche. Atos Consulting zal de marktpositie van Atos Origin in België versterken en zal onze klanten in België en Luxemburg een volledig nieuw portfolio van diensten en oplossingen bieden. We zijn dan ook ingenomen met de komst van Luc Brouwers, onze nieuwe directeur én zelf een ervaren consultant.”

Brouwers kan terugblikken op een brede ervaring in zowel het bedrijfsleven als in consulting. Hij was eerder onder meer CIO bij Ideal Standard en partner bij Deloitte Consulting. Bij beide bedrijven leidde hij verscheidene globale bedrijfstransformatieprojecten gebaseerd op SAP. Hij startte zijn loopbaan in 1989 bij Siemens en werkte vervolgens bij SAP, CSC, Deloitte Consulting en American Standard Europe. Hij is houder van een MBA van de universiteit van Leuven en een Master in Civil Engineering van de universiteit van Brussel.

Atos Consulting voorziet in specifieke expertise voor financiële instellingen, de publieke sector, de telecomsector en productiebedrijven. Voor de internationale dienstverlening maakt Atos Consulting gebruik van vier ‘centres of excellence’:

  • business & technology strategy
  • financial management
  • operational transformation
  • people & change management
De consultants werken met vaste, beproefde methodieken hetgeen een kwalitatief consistente, grensoverschrijdende dienstverlening garandeert.

Over Atos Consulting
Atos Consulting, de internationaal opererende consultancy divisie van Atos Origin, is een toonaangevende, business- en IT-consultancy dienstverlener met wereldwijd meer dan 2,500 gedreven professionals.

Over Atos Origin
Atos Origin, een internationale IT-dienstverlener, stelt klanten in staat hun visie om te zetten in resultaten door de toepassing van consulting, systeemintegratie en managed operations. Atos Origin realiseert jaarlijks een omzet van ruim 5,5 miljard euro in meer dan veertig landen met een werknemersaantal van 47.000 in 40 landen. Atos Origin is de wereldwijde informatie-technologie partner voor de Olympische Spelen en heeft een internationaal klantenbestand. Atos Origin staat genoteerd op de Paris Eurolist Market en wordt verhandeld onder de namen Atos Origin, AtosEuronext, Atos Worldline en Atos Consulting. Voor meer informatie kunt u de website van Atos Origin raadplegen: www.atosorigin.com
Recent van Atos  
Z-CERT, Atos, Fox-IT, KPN Health en Tesorion versterken digitale weerbaarheid zorgsector met nationaal incident response-raamwerk

Atos bundelt krachten met Elastic voor uitrol AI-ready dataplatform in Benelux en Nordics

Atos benoemt Frijke Weeda tot Head of Private Market Nederland

Verstreken tijd: 20 jaar en 90 dagen
Atos contact  

+31 (0) 88 265 5555
atos.net/nl/nederland

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl