www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 101 dagen geleden)
Bedrijf:

KPN opent 100ste Primafoon, blijft distributiekracht versterken

Vandaag zijn in Amsterdam de deuren van de 100ste Primafoon van Nederland open gegaan. De nieuwe winkel aan het Gelderlandplein nummer 227 is de tiende nieuwe Primafoon in 2006; KPN plant nog 4 nieuwe Primafoon’s te openen voor het einde van het jaar. Met de nieuwe Primafoon op het Gelderlandplein komt het aantal fysieke winkellocaties van KPN in Nederland op 179. Naast 100 Primafoon’s bezit KPN 17 KPN Business Centers, 2 kpn576 stores en 60 winkels van het Kral fotoketen, die onder de naam ‘KPN Klick’ een nieuwe formule zullen krijgen. Met de uitbreiding van zijn winkelketens versterkt KPN zijn distributiekracht en komt zo dichter bij zijn klanten.

Rob Langezaal, directeur KPN Retail: “Het grote voordeel van een uitgebreid netwerk van eigen winkels is de ruimte voor persoonlijk advies. Omdat we alleen eigen producten en diensten verkopen kunnen we meer tijd nemen om een gesprek te voeren met onze klanten om precies in kaart te brengen wat ze willen en dan de beste oplossing samen te stellen.”

Mensen verschillen, dat is geen geheim. Daarom is KPN actief op de Nederlandse markt met verschillende merken, met onder andere het centrale KPN-merk, het mobiele jongerenmerk Hi of het hoogwaardige internetmerk XS4ALL. Dat mensen andere behoeftes hebben geldt uiteraard ook in de winkelstraat. Daarom heeft KPN een retailportfolio met verschillende soorten winkels, die gericht zijn op de wensen van bijvoorbeeld gezinnen, jongeren of ondernemingen.

Primafoon richt zich voornamelijk op de communicatiewensen en behoeftes van het gezin of het thuiskantoor, met producten en diensten voor onder andere vast en mobiel bellen, internetten en televisie kijken. De nieuwe winkel in Amsterdam heeft als eerste van Nederland een nieuwe naam en uithangbord op de gevel: KPN Primafoon. Deze naamswijziging brengt Primafoon dichterbij het centrale KPN-merk. De komende maanden krijgen alle KPN Primafoon’s een nieuwe inrichting en uitstraling om het moderne assortiment aantrekkelijker en inzichtelijker te presenteren.

Ook de andere winkels van KPN zijn gericht op specifieke doelgroepen en behoeftes. De 17 KPN Business Centers, verspreidt door heel Nederland, zijn toegespitst op zakelijke klanten, voornamelijk het MKB. De kpn576 stores in Den Haag en Amsterdam richten zich geheel op de behoeftes en voorkeuren van jonge mensen als het gaat om communicatie.

Vorig jaar heeft KPN ook 60 voormalige Kral-winkels weer geopend. KPN speelt hiermee in op het feit dat de voorheen gescheiden werelden van beeld, fotografie en video enerzijds en telecommunicatie anderzijds steeds meer in elkaar overvloeien. Mensen willen weten wat dat betekent voor het dagelijkse leven. Deze winkels zullen onder de naam KPN Klick een nieuwe formule, uitstraling en assortiment krijgen om dit inzichtelijk te maken. Werkende demo’s verduidelijken onder meer hoe je digitale foto’s gemakkelijk kunt afdrukken, versturen of delen met vrienden. Morgen, vrijdag 22 september, gaat al de tweede KPN Klick winkel open in Delft. De eerste KPN Klick ging in juli open in Alphen aan den Rijn.

“Met verschillende winkelformules kunnen we het assortiment direct relevant maken voor bepaalde groepen mensen,” aldus Langezaal. “Als zakenman weet je dat je bij de KPN Business Center terecht kunt voor een BlackBerry-toestel of voor advies over hosting van je website. Jongeren zijn veel meer geïnteresseerd in de laatste mobieltjes of het beste internetabonnement om online te gamen.”

Naast de winkels in de fysieke winkelstraat is KPN ook online groots aanwezig, met onder andere de websites kpn.com, hi.nl en simyo.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 101 dagen
KPN contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu