www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 126 dagen geleden)
Bedrijf:

Free Record Shop kiest De Nieuwe Zaak voor User Experience

Free Record Shop (www.freerecordshop.nl) heeft het Zwolse eCommerce adviesbureau De Nieuwe Zaak (www.denieuwezaak.nl) gevraagd om een volledig nieuwe User Experience voor haar online entertainmentwinkels te realiseren. In een omvangrijk traject waarin zowel het eCommerce platform als de gebruikersinterface van alle webwinkels van de Free Record Shop Holding worden vervangen, is De Nieuwe Zaak verantwoordelijk voor de nieuwe grafische concepten en webdesigns.

Volgens Johan van Hees, algemeen directeur van Free Record Shop, staat zijn organisatie aan de vooravond van enkele flinke veranderingen. “We voeren grote en opvallende verbeteringen door aan onze webwinkels. Hierbij nemen we alle internationale sites van Free Record Shop, Van Leest en Fame onder handen. In dit project hebben we gezocht naar de beste partijen op de verschillende onderdelen. De bewezen expertise in combinatie met een pragmatische benadering door de professionals van De Nieuwe Zaak waren voor ons doorslaggevend.”

Jurriën Kerstholt en Peter van Noord van De Nieuwe Zaak zijn erg enthousiast over deze nieuwe klant. “Free Record Shop behoort tot de grootste online spelers en is voor ons een relatie waar we bijzonder blij mee zijn. We gaan helpen om een User Experience neer te zetten die past bij de klanten van de verschillende labels. Het streven naar een verhoging van de conversie speelt daarbij een grote rol.”

De Nieuwe Zaak is een pure eCommerce specialist. Vanuit de overtuiging dat een online klant van begin (hoe maak je van een bezoeker een klant) tot eind (hoe behoud je die klant) aandacht verdient, adviseert De Nieuwe Zaak haar klanten. Daarbij bestaat een voorkeur voor pragmatische oplossingen die snel tot resultaat leiden. Zij heeft bewezen in staat te zijn om haar klanten tijdens alle stappen van het eCommerce proces te begeleiden. Op zowel grafisch, technisch als organisatorisch vlak, waarbij creativiteit en innovativiteit altijd voorop staan. En gesteund door haar omvangrijke netwerk kan De Nieuwe Zaak zowel kleine als grote klussen oppakken.

Wilt u meer weten over De Nieuwe Zaak, kijk dan op www.denieuwezaak.nl, mail naar info@denieuwezaak.nl of bel 038- 4 23 01 63.

Verstreken tijd: 20 jaar en 126 dagen
De Nieuwe Zaak contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl