www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 117 dagen geleden)
Bedrijf:

Sony voorziet Cyber-shot T50 van dubbele anti-wazigheidstechnologie en extra groot ‘touch-screen’

  • Super 7.2 effectieve megapixel HAD CCD-sensor
  • Dubbele anti-wazigheidstechnologie met Super SteadyShot en hoge lichtgevoeligheid
  • Groot, gebruiksvriendelijk 3-inch Clear Photo LCD Plus touch-screen
  • Carl Zeiss Vario-Tessar lens met 3x optische zoom
  • ‘Slideshow with music’- functie
Badhoevedorp, 11 september 2006 – Sony introduceert de nieuw en slank vormgegeven Cyber-shot T50. Deze digitale fotocamera levert perfecte beelden dankzij een hoge resolutie van 7,2 megapixels en dubbele anti-wazigheidstechnologie.

De hoogwaardige Carl Zeiss Vario-Tessar 3x optische zoomlens is gecombineerd met Sony's dubbele anti-wazigheidstechnologie. Deze technologie bestaat uit een hoge lichtgevoeligheid (tot ISO 1000) en de Super Steady Shot optische beeldstabilisatie voor optimale resultaten, zelfs bij weinig licht. Een 6x precisie digitale zoom en 14x VGA Smart Zoom bieden een nog sterkere vergroting van onderwerpen op afstand.

De Cyber-shot T50 weegt niet meer dan 130 gram* en is met een breedte van 95,0 mm, een hoogte van 56,5 mm en een dikte van slechts 23,4 mm compact genoeg om in een broekzak of tas te worden meegenomen. Het grote gebruiksvriendelijke 3-inch touch-screen biedt snel toegang tot de opname- en weergavefuncties.

Daarnaast bevat de slanke aluminium behuizing van de Cyber-shot T50 een breed scala aan functies die gebruikers nog meer mogelijkheden biedt om foto's te maken en te delen, waaronder de ‘Slideshow with Music’-functie. Met de handige styluspen kunnen foto’s worden bewerkt door decoratieve elementen aan foto's toe te voegen via het grote ‘touch-screen’.

1/2,5-inch Super HAD CCD van 7.2 effectieve megapixel
De Cyber-shot T50 bevat de door Sony ontwikkelde Super HAD CCD-sensor met een uiterst hoge resolutie van 7.2 effectieve megapixel. De 1/2,5-inch metende sensor zorgt voor een groot dynamisch bereik, waardoor minder risico bestaat op overbelichte opnamen. Dit probleem komt veel voor bij camera's waarbij een hoge pixelwaarde is gecombineerd met een kleine sensor door de pixelafstand te verkleinen.

Dubbele anti-wazigheidstechnologie
De zeer hoge lichtgevoeligheid tot ISO 1000 biedt gebruikers de mogelijkheid om vanuit de hand te fotograferen bij moeilijke belichtingsomstandigheden, zoals binnen of bij schemering. Voor nog natuurgetrouwere resultaten zorgt Sony's Clear RAW NR-beeldverwerkingstechnologie bij het onderdrukken van de kleurruis die kan optreden bij hoge lichtgevoeligheidswaarden.

Naast de hoge lichtgevoeligheid is de T50 voorzien van Super Steady Shot, een optisch beeldstabilisatiesysteem dat de gevolgen van cameratrillingen tegengaat. Een pictogram op het beeldscherm geeft aan wanneer Super Steady Shot actief is. Door de combinatie van een hoge lichtgevoeligheid en Super Steady Shot maakt de Cyber-shot T50 heldere en streepvrije foto's.

Groot 3,0-inch Clear Photo LCD Plus touch-screen met 230.000 pixels
Het grote 3,0-inch, aanraakgevoelige beeldscherm is voorzien van de Clear Photo LCD Plus-technologie voor een heldere, levendige beeldweergave. De gladde anti-reflectielaag van het scherm verbetert de beeldkwaliteit en onderdrukt weerspiegelingen voor een beter contrast, vooral buiten in helder zonlicht.

Het LCD touch-screen biedt directe toegang tot een breed scala aan opname- en weergavefuncties. De Flexible Spot AF-functie stelt gebruikers in staat om met één schermaanraking direct op een specifiek deel van het onderwerp in te zoomen. Met de Paint-functie kunnen artistieke elementen aan foto's worden toegevoegd via het touch-screen en de meegeleverde styluspen. De schermverlichting zorgt dat bij het kaderen van onderwerpen geen hinderlijke pictogrammen in beeld zijn. Bovendien kan de schermhelderheid worden ingesteld zonder gebruik te maken van het menu.

Hooggevoelige filmmodus
Dankzij de hoge lichtgevoeligheid van de camera kunnen filmopnamen worden gemaakt bij een lichtsterkte van slechts 10 lux (ca. 1,3 EV). Tijdens het filmen kan gebruik worden gemaakt van de optische zoom voor nog meer creatieve opnamen. De start-, stop- en terugspoelfuncties kunnen eenvoudig worden bediend door met een vinger over het LCD touch-screen te bewegen tijdens het afspelen van de film.

Slideshow with Music-functie
Foto's kunnen op het 3-inch LCD-scherm van de camera worden weergegeven in de vorm van een diashow. De diashows kunnen worden gepersonaliseerd door toevoeging van effecten (Simple, Nostalgic, Stylish, Active) en optionele muziekbegeleiding (vier standaard opgeslagen tracks). Met de meegeleverde Music Transfer-software kunnen de standaardtracks worden vervangen door favoriete muziek die wordt overgebracht vanaf een PC.

Picture Motion Browser-software
Met de meegeleverde Picture Motion Browser-software is de opslag en het beheer van foto's op een PC zeer eenvoudig. Het gebruiksvriendelijke pakket brengt automatisch structuur aan in afbeeldingen gemaakt door de Cyber-shot T50. Zo kunnen de afbeeldingen op datum worden bekeken. In combinatie met de Sony GPS-CS1 kunnen afbeeldingen ook worden weergegeven in de "Map view"-modus van Picture Motion, waarin wordt aangegeven waar en wanneer ze werden gemaakt.

Het grote interne geheugen van 56MB kan worden uitgebreid met een optionele Memory Stick Duo of Memory Stick PRO Duo. De Cyber-shot T50 ondersteunt ook PictBridge, de standaard voor rechtstreeks afdrukken naar een met PictBridge compatibele fotoprinter zoals de Sony DPP-FP55.

STAMINA-batterijtechnologie levert 400 opnamen na één enkele oplaadbeurt
De meegeleverde lithium-ion batterij is uitgerust met de verbeterde Sony STAMINA-technologie, waardoor tot 400** opnamen kunnen worden gemaakt na één enkele oplaadbeurt. Dit staat gelijk aan meer dan drie uur onafgebroken fotograferen.

Accessoires
Meegeleverde accessoires zijn o.a.: InfoLITHIUM oplaadbare batterij (NP-FR1), batterijlader, polsband, styluspen, CD-ROM (inclusief USB-stuurprogramma, Picture Motion Browser-software en Picture Package Music Transfer), AV- en USB-kabel. Voorbeelden van optionele accessoires zijn een hoogwaardige zwarte draagtas van echt leder (LCS-THH) en een extra oplaadbare batterij (NP-FR1).

De Cyber-shot T50 is leverbaar vanaf oktober 2006 en kost 499,- euro.







Een hoge resolutie foto kunt u aanvragen via sony(at)whizpr.nl

Belangrijkste specificaties:

Cyber-shot T50

  • 7.2 effectieve megapixel
  • Clear Photo LCD Plus-beeldscherm (3,0-inch hybride, 230k pixels)
  • Touch-screenbediening
  • Carl Zeiss Vario-Tessar lens
  • 3x optische zoom (vergelijkbaar met f=38-114 mm bij een 35-mm camera), tot 14x Smart Zoom, 6x precisie digitale zoom
  • Dubbele anti-wazigheidstechnologie
  • Super SteadyShot
  • Hoge lichtgevoeligheid ISO 1000
  • Slideshow with Music-functie
  • Clear RAW NR (ruisonderdrukking)
  • Stamina-batterijlevensduur (ca. 400 foto's**)
  • Hoge operationele snelheid (opstarttijd 1,3 sec, sluiterinterval 0,28 sec, sluitervertraging 0,01 sec)
  • Macro tot op 1 cm (in Magnifying Glass-modus)
  • Slanke en compacte hoogwaardig aluminium behuizing
  • Real Imaging Processor
  • 16:9-modus voor breedbeeldtelevisie
  • 100% LCD-beeldveld
  • Intern geheugen van 56MB
  • MPEG VX Fine met geluid
  • Histogramweergave
  • AF-hulplicht
  • Snelle beeldoverdracht via USB 2.0
  • Scènevoorkeuzemodi
  • Compatibel met PictBridge
  • Schermmenu met 15 talen (Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans, Portugees, Nederlands, Russisch, Zweeds, Noors, Deens, Fins, Pools, Hongaars, Tsjechisch)

* Zonder batterij en opslagmedium
** De meetmethode is gebaseerd op de CIPA-norm (CIPA: Camera & Imaging Products Association)

Over Sony
Sony produceert audio-, video-, communicatie- en IT-producten voor de wereldwijde consumentenmarkt en professionele markt. Met zijn activiteiten op het vlak van muziek, film, fotografie, computerspellen en het internet is Sony wereldwijd een van de grootste merknamen op het gebied van consumentengoederen. Sony heeft een geconsolideerde jaaromzet behaald van 54,96 miljard euro (7.475 miljard yen) voor het belastingjaar eindigend op 31 maart 2006 en heeft wereldwijd circa 158.500 mensen in dienst.

In Europa heeft Sony een geconsolideerde jaaromzet behaald van 12,61 miljard euro (1.715 miljard yen) voor het belastingjaar eindigend op 31 maart 2006. Dit is gebaseerd op een gemiddelde wisselkoers voor dezelfde periode van 136 yen per euro. Sony Europe heeft haar hoofdkwartier in het Sony Center aan de Potsdamer Platz in Berlijn en is verantwoordelijk voor de Europese activiteiten van Sony op het gebied van de consumentenelektronica. De geconsolideerde omzet bedroeg 8,22 miljard euro (1.118 miljard yen) in het belastingjaar dat eindigde op 31 maart 2006.

Neem voor meer informatie contact op met:
Hans den Heijer PR Manager Sony Nederland
Tel.: 020 658 1640 / e-mail: hans.den.heijer(at)eu.sony.com

Wanneer u in uw artikel een telefoonnummer van Sony vermeldt, gebruikt u dan 020-6581888 (Consumenteninformatie). Bezoek voor nadere informatie over Sony de websites: www.sony-europe.com en www.sony-europe.com/presscenter.

Verstreken tijd: 20 jaar en 117 dagen
Sony Nederland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu