www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:

ICT-sector bepleit Innovatie Akkoord

ICT~Office presenteert ICT~Manifest 2006 - 2010

De ICT-sector wil in 2010 een groot aantal concrete innovatiedoelstellingen hebben gerealiseerd. Dat schrijft de brancheorganisatie ICT~Office in haar ICT~Manifest 2006-2010. Die doelstellingen wil de sector vastleggen in een Innovatie Akkoord tussen regering en de ICT-sector. ICT~Office doet een dringend beroep op alle politieke partijen in hun verkiezingsprogramma’s ruim baan te geven aan innovatie en de toepassing van ICT. Alleen dan is het mogelijk om in 2010 tot de kopgroep van Europese kenniseconomieën te horen. De inhoud van het Manifest is eerder al aan de programmacommissies aangeboden.

Wil Nederland koploper worden dan is een sterke thuismarkt noodzakelijk, open concurrentie een must en een innovatieve instelling van de overheid een voorwaarde. ICT~Office directeur Sylvia Roelofs: “De bijdrage van innovatie aan economische groei is onomstreden. De meeste innovaties zijn gebaseerd op de toepassing van ICT. In verkiezingsprogramma’s wordt vaak wel gesproken over groei, maar ontbreekt het vaak aan heldere keuzes op het gebied van innovatiestimulering en de toepassing van ICT. Efficiencyverbetering en productiviteitsstijging zijn mogelijk door keteninnovatie. ICT is immers de innovatie-as die alle sectoren beter laat presteren.”

ICT~Office wil afspraken over uitwisselbaarheid van data en veiligheidseisen. Er moeten knopen worden doorgehakt over standaarden. De nieuwe minister-president is de aangewezen persoon om de regie te nemen op het gebied van innovatie en dit soort slepende kwesties af te handelen. Sylvia Roelofs: “Overheid en de ICT-sector moeten elkaar weer leren vertrouwen. Duidelijke afspraken vormen daar een onderdeel van.”

In het ICT~Manifest 2006-2010 benoemt de sector zeven terreinen waarop extra ICT-inspanning gewenst is. Zo wil de sector een ICT-effectrapportage invoeren bij nieuwe wetgeving. Te vaak blijkt nieuwe wetgeving onvoldoende rekening te houden met de mogelijkheden die ICT biedt. De sector maakt zich sterk voor een veilig en efficiënt elektronisch patiënten dossier. Slimme technologieën moeten worden ingezet om beter gebruik te maken van onder meer het wegennet. Daarnaast bepleit de sector dat toegang van burgers tot de informatiesamenleving in 2010 gegarandeerd is.

De ICT-branche spreekt in het Manifest de hoop uit dat Nederland zich in 2010, aan het eind van de volgende kabinetsperiode, internationaal kan profileren als een vooraanstaande kenniseconomie tijdens het in Amsterdam te houden World Congress on Information Technology.

De integrale tekst van het ICT~Manifest is te vinden op www.ictmanifest.nl. ICT~Office nodigt stakeholders uit hierop een reactie te geven. Ook zullen binnenkort analyses worden gepresenteerd van de verkiezingsprogramma’s.

ICT~Office is de branchevereniging van de IT-, Telecom-, Office-, en Internetbedrijven in Nederland. ICT~Office behartigt de belangen van de aangesloten organisaties richting politiek en overheid. Met een achterban die € 30 miljard omzet en meer dan 250.000 medewerkers telt, is ICT~Office dé belangenbehartiger van de Nederlandse ICT- en Office sector.

Voor meer informatie www.ictoffice.nl
Recent van NLdigital  
NLdigital: Volt meest digitaal, CDA verrassende binnenkomer kopgroep

NLdigital introduceert vernieuwde branchevoorwaarden: de NLdigital Voorwaarden 2025

Onderzoek Ipsos I&O: meeste kiezers zien sterke digitale economie als sleutel tot toekomst Nederland

Verstreken tijd: 20 jaar en 38 dagen
NLdigital contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR