www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 65 dagen geleden)
Bedrijf:

GAC Business Solutions Microsoft Business Solutions President’s Club

Oostelbeers, - 5 september 2006

GAC Business Solutions is onlangs benoemd tot lid van de Microsoft Business Solutions President’s Club, tijdens de wereldwijde partnerconferentie in Boston. Microsoft gaf hiermee blijk van waardering voor de buitengewone toewijding aan klanten en de behaalde verkoopresultaten van GAC. Het lidmaatschap wordt gegund aan Business Solutions partners wiens investeringen in klantrelaties opvallend positieve invloed hebben op bedrijfsresultaten, salesprestaties en klanttevredenheid.

Erik van Driel, Managing Director GAC: “Het afgelopen jaar hebben we op vele fronten fantastische resultaten geboekt. Het klantenbestand is fors uitgebreid, samenwerkingsverbanden werpen hun vruchten af en bestaande klanten geven op uiteenlopende wijzen blijk van waardering. Zo is GAC Business Solutions momenteel verantwoordelijk voor de herautomatisering van Mora, de onlangs aangekochte snackdivisie van Ad van Geloven. Laatstgenoemde is reeds jaren klant van GAC. De benoeming tot lid van de President’s Club is dan ook een mooie pluim op het werk van ons voltallige personeel. We streven ernaar om het komende jaar nieuwe successen te boeken en de servicegraad op een hoog niveau te houden. De erkenning van Microsoft in de vorm van dit lidmaatschap sterkt ons in de overtuiging dat we op de goede weg zijn.”

“Microsoft feliciteert GAC Business Solutions met het behalen van de President’s Club status,” aldus Craig McCollum, Corporate Vice President van Microsoft. “GAC maakt optimaal gebruik van het Microsoft technologieplatform en heeft zich ruimschoots bewezen op het gebied van efficiënte klantenbenadering. Met de benoeming spreken we onze nadrukkelijke dank uit voor hun toewijding aan Microsoft, onze klanten en onze oplossingen.”

www.gac.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 65 dagen
GAC Business S.. contact  

0499 58 28 28
info@gac.nl
www.gac.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103840 persberichten
7042 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17529 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl