www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 54 dagen geleden)

Nieuwe hogesnelheidsrouters bintec R1200(w) en bintec R3000(w) op de markt

Modellen met VoIP-faciliteiten en beveiligde internettoegang voor kleine en middelgrote bedrijven

Amsterdam, 23 augustus 2006 – Funkwerk Enterprise Communications GmbH (FEC) heeft twee nieuwe en flexibel inzetbare IP-routers op de markt gebracht, de bintec R1200(w) en de bintec R3000(w). Deze nieuwe telgen van de bintec routerfamilie zijn geheel voorbereid op de toekomst. Ze kunnen zelfs in geconvergeerde netwerken (spraak+data) gebruikt worden en bieden dan volledige migratiemogelijkheden naar Internettelefonie. De nieuwe routers geven kleine en middelgrote organisaties de reserve die zij voor toekomstige groei nodig hebben.

Als specialist op het gebied van veilige netwerkoplossingen heeft FEC de multiprotocol­routers uitgerust met vele beveiligingsvoorzieningen, zoals automatische terugschakeling naar ISDN, gecodeerd verkeer met decentrale locaties via VPN (Virtual Private Network). De bintec R1200-router is speciaal ontwikkeld voor gebruik met externe DSL-modems. Bij de R3000 is het ADSL-modem ingebouwd, zowel voor ADSL2 (12Mbit/s) als ADSL2+ (24Mbit/s), dus multimedia is voor deze routers geen probleem. Beide modellen zijn standaard uitgerust met een inschakelbare SIP (Session Initiation Protocol) proxy. Hiermee kunnen IP-telefoonsessies op een lokaal netwerk worden beheerd en kan tevens de registratie bij een VoIP-provider worden verzorgd. Voor toekomstig gebruik als een VoIP media-gateway is een vrij slot beschikbaar, waarin een DSP (Digital Signal Processor) kaart geplaatst kan worden. Deze hardware-voorziening maakt het mogelijk VoIP-gesprekken over de ISDN-verbinding te leiden tot maximaal 4 kanalen bij gebruik van codecs met een krachtige spraakcompressie. Beide modellen hebben een variant: de uitvoeringen met een w hebben WLAN-functies.

Talrijke toepassingsmogelijkheden en beveiligingsfuncties
Zowel de bintec R1200(w) als de bintec R3000(w) zijn uitgerust met alle noodzakelijke interfaces en functies, zoals Ethernet, ISDN, ADSL en draadloos LAN, zodat ze voor de meest uiteenlopende professionele oplossingen ingezet kunnen worden. De WLAN-varianten kunnen werken met de router-standaarden 802.11 a/b/g/h, dus tot 54Mbit/s; de veiligheid ervan wordt gewaarborgd door WEP (Wired-Equivalent Privacy) encryptie en de WiFi-Protected Access (WPA/WPA2) standaard in combinatie met vooraf gedeelde sleutels of met een radiusserver.

De Multi-SSID (Service Set IDentifier) functie stelt de beheerder in staat meerdere gebruikersgroepen te vormen, ieder met eigen regels. Het ADSL-modem in de R3000(w) is compatibel met de ANNEX-A- (analoog) en de ANNEX-B (ISDN)-standaards. De router is daarmee in vele landen en situaties te gebruiken. Van fabriekswege zijn de twee apparaten al met 10 IPSec-tunnels uitgerust, inclusief hardwareversnelling en versleuteling. Via een getrapt licentiemodel (in stappen van 25 of 50) kunnen nog eens maximaal 100 extra IPSec-tunnels met hardwareversnelling ingericht worden. Het tweede geïntegreerde ISDN-S0-interface kan ook via een licentie-upgrade geactiveerd worden. Bovendien zijn de apparaten uitgerust met een 4+1-poort-switch.

Belangrijkste kenmerken van de bintec R2100(w) en R3000(w)

? WLAN 802.11a/b/g/h bij de R1200w en R3000w

? 4+1 poort switch

? 2x ISDN (schakelbaar), remote-CAPI (Common ISDN Application Programming Interface)

? geïntegreerde VPN PPtP (Point-to-Point tunneling Protocol)

? 10 IPSec tunnels (maximum 110)

? adapterslot voor een 4-kanaals DSP (digitale signaalprocessor) voor VoIP

Over Funkwerk Enterprise Communications GmbH
Funkwerk Enterprise Communications GmbH is een van de belangrijkste Europese leveranciers van professionele netwerk access- en ICT-oplossingen voor bedrijven, overheden, organisaties en carriers. Het portfolio bestaat uit technologieën voor wireless LAN, IP-gebaseerde routing, VPN, Voice over IP en telecomsystemen, waarbij de nadruk ligt op pionierwerkzaamheden op het gebied van spraak-dataconvergentie. De oplossingen worden op de markt gebracht onder de merknamen Artem (wireless LAN), Bintec (routers, VoIP) en Elmeg (telefonie, VoIP) en worden ondersteund door een uitgebreid concept van trainingen, service en support.

Funkwerk Enterprise Communications GmbH heeft zijn hoofdkantoor in Neurenberg, Duitsland en heeft 400 werknemers die werken op bedrijfslocaties in Neurenberg, Neu-Ulm, Peine en Berlijn. Naast Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland is Funkwerk Enterprise Communications GmbH ook actief in de Benelux, Frankrijk, Groot-Brittannië, Griekenland, Italië, Portugal, Spanje, Oost-Europa, Scandinavië en het Midden-Oosten, soms vertegenwoordigd door dochterondernemingen.

Het bedrijf is onderdeel van Funkwerk AG, gevestigd in Kölleda, Duitsland.

Meer informatie over Funkwerk Enterprise Communications is te vinden op: www.funkwerk-ec.com.  

Verstreken tijd: 20 jaar en 54 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu