Naarden, 21 augustus 2006 – Robbert Bouman (36) is aangesteld als Manager IP Communications bij Nobel Van Dijk & Partners. Hij wordt verantwoordelijk voor het aanbod van diensten op het gebied van IP telefonie, Voice over IP en unified messaging. NVD&P beschouwt IP-oplossingen als een nieuwe speerpunt in de bedrijfsstrategie; Robbert Bouman is de aangewezen persoon om het aanbod verder uit te bouwen en Nobel Van Dijk & Partners een leidende rol op IP-gebied te laten spelen. Bouman was eerder werkzaam in commerciële managementposities bij onder meer HP/Compaq.
Bouman: “Telefonie wordt door de opmars van IP Telefonie een onderwerp voor de IT manager. Bij het merendeel van onze klanten zijn door toepassing van deze nieuwe technologie grote voordelen te realiseren. Door de combinatie van Modulair en Nobel beschikken we over unieke expertise op het kruispunt van applicaties, telefonie en infrastructuur. Met die competentie zijn we in staat organisaties gericht te helpen met pragmatische en innovatieve oplossingen op dit nieuwe, snel groeiende aandachtsgebied.”
Nobel Van Dijk beschouwt IP-telefonie niet als een geïsoleerd aandachtsgebied. Het is een onderdeel van Nobels totaalvisie, die beoogt de totale IT-infrastructuur van bedrijven te laten bijdragen aan een effectiever bedrijfsproces. IP-Telefonie is dus een onderdeel van een hecht totaalconcept, maar wel een onderdeel dat een forse bijdrage kan leveren. In de woorden van Kees Koomen, directeur van Nobel: “IP-telefonie is één van onze voornaamste speerpunten. Wij zijn altijd op zoek naar oplossingen en diensten die de prestaties van onze klanten bevorderen, en de werkomgeving een aangenamer, coherenter geheel maken. Met onze IP-diensten kunnen we onze klanten nog efficiënter laten werken.”
Over Nobel Van Dijk & Partners en Modulair Info Groep
Nobel Van Dijk & Partners en Modulair Info Groep zijn toonaangevende ICT-dienstverleners in de business-to-business markt. Door de fusie van beide bedrijven begin 2006 is er een nieuwe marktleider in het mid-market segment ontstaan die zich richt op het aanbieden van totaaloplossingen aan MKB-bedrijven. Waar NVD&P zich focust op ICT-infrastructuur en -beheersdiensten, richt Modulair zich op oplossingen voor logistieke en zakelijke dienstverlening. Voor specifieke branches als groothandel, de assurantiewereld, semi-overheidsorganen en ICT-bedrijven ontwikkelt Modulair tevens op Exact software gebaseerde oplossingen. NVD&P en Modulair beschikken over meer dan 16 jaar ervaring in de ICT-branche en zijn door partners als HP en Exact meerdere malen verkozen tot partner van het jaar. Andere belangrijke partners van beide bedrijven zijn Microsoft, Cisco en Citrix. Naast ruim 1600 MKB bedrijven zijn onder meer Achmea, Deloitte, KPN, Nike en Univé klant van NVD&P en Modulair Info Groep. Zie voor meer informatie
www.nobel.nl en
www.modulair.nlNoot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
John van Engelenburg
Marketing Manager Nobel Van Dijk & Partners
Tel.: 035-6951500
Mobiel: 06-20136317
Tessa Oostdam
Communicatieadviseur Stassen Communicatie
Tel.: 030-693 0664
Mobiel: 06-1296 3394