ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 31 dagen geleden)
Bedrijf:

Bakkersland verlengt outsourcingscontract met Multrix voor een periode van vijf jaar

Bestaand contact opengebroken voor substantiële uitbreiding van de dienstverlening

Amsterdam, 21 augustus 2006 - Bakkersland heeft het contract met Multrix, specialist op het gebied van outsourcing van IT-infrastructuren en applicaties, voor uitbesteding van zijn gehele IT-infrastructuur met vijf jaar verlengd. Het bestaande contract is opengebroken voor deze verlenging en om de dienstverlening substantieel uit te breiden. Multrix biedt nu ook Advanced Continuity Services en dochteronderneming Bakkersland Banket is toegevoegd als volledige gebruiker van de Multrix dienstverlening, waardoor het aantal gebruikers met ongeveer 18% is gegroeid. Bakkersland is leverancier van brood en andere bakkersproducten aan het supermarktkanaal en de buitenhuishoudelijke markt in Nederland.

Bakkersland heeft zowel de gehele kantoorautomatisering als de bedrijfsapplicaties uitbesteed, waaronder pakketten voor de financiële administratie, productie en logistiek, uren- en tijdregistratie en de loonbetaling. Door de uitbreiding met Bakkersland Banket verzorgt Multrix de automatisering voor bijna 500 gebruikers. Met de Advanced Continuity Services garandeert Multrix een doorlopende dienstverlening in overmachtsituaties. Daartoe worden applicaties en data op twee locaties die ongeveer dertig kilometer uit elkaar liggen, operationeel gehouden.

Marcel Peeters, ICT Manager van Bakkersland: "Door de schaalgrootte is onze Total Cost of Ownership nog verder omlaaggegaan. Maar het grootste voordeel is wel dat onze IT-afdeling zich nu kan bezighouden met het afstemmen en optimaliseren van de processen en de efficiencywinst die dat oplevert zorgt ook weer voor kostenbesparingen. Een ander groot voordeel is dat we betalen naar behoefte. Als het aantal gebruikers groeit, betalen we meer, en als het aantal gebruikers krimpt betalen we minder. Verder zijn we erg blij met de continuïteitsservice van Multrix. We leveren elke dag vers brood en dat betekent dat onze systemen ook elke dag moeten draaien. Continuïteit is voor onze business essentieel."

"Deze contractverlenging en uitbreiding laat zien dat gebruikers van het eerste uur zijn overtuigd van de waarde van uitbesteding en de oplossing die wij daarvoor bieden. Het eerste contract met Bakkersland stamt uit de tijd dat ASP nog in de kinderschoenen stond, maar deze verlenging bewijst dat Bakkersland toen al de juiste beslissing heeft genomen", zegt Robin Uittenbroek, directeur van Multrix.

De dienstverlening aan Bakkersland laat tevens zien dat, als zowel aan leverancierszijde als aan klantzijde de zaken zoals contract- en servicemanagement voor de eigen gebruikers, goed geregeld zijn, uitbesteding bijzonder succesvol kan zijn.

Over Multrix Benelux
Multrix is een van de eerste onafhankelijke Application Service Providers in Nederland. Multrix verhuurt en "host" applicaties, aangevuld met diensten zoals helpdesk, integratie en ondersteuning. Vanuit haar data-centra beheert Multrix de apparatuur, infrastructuur, en de applicaties voor zakelijke gebruikers. Multrix werkt samen met onder andere Microsoft (Gold Service Partner), Microsoft Business Solutions (Navision, Axapta, CRM), IBM, Progress, Citrix, en QAD. Voor meer informatie: www.multrix.com of info@multrix.com

Voor meer informatie:

Sander Nederkoorn
Multrix Benelux B.V.
Archangelkade 17B
1013 BE Amsterdam
Tel: 020 - 5822 922
Fax: 020 - 5822 911
sander.nederkoorn@multrix.com

Renée Reijers
Monogram Communication Strategies (MCS) BV
Postbus 3120
2130 KC Hoofddorp
Tel: 023 - 562 8208
Fax: 023 - 565 1724
reneer@monogram.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 31 dagen
Multrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl