www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 49 dagen geleden)
Bedrijf:

Packard Bell Vibe 360: ultraplatte aluminium mp3-speler

Wijchen, 18 augustus 2006 – Packard Bell Nederland, marktleider op het gebied van mp3-spelers, introduceert de Vibe 360: een ultraplatte mp3-speler met een 'dikte' van nog geen 9 mm en een opslagcapaciteit van 1 GB. Naast muziek afspelen, kan dit chique apparaatje ook foto’s en filmpjes weergeven.

Door de materiaalkeuze van geborsteld aluminium en glanzend zwarte lak heeft de Vibe 360 een trendy en chique uitstraling. De afmetingen van de Vibe 360 zijn slechts 90 mm (H) x 40,5 mm (B) x 8,5 mm (D).

De stijlvol uitgevoerde Vibe 360 speelt MP3- en WMA- bestanden feilloos af. Het 1,8 inch TFT lcd-kleurenscherm geeft ook een uitstekende beeldkwaliteit bij het bekijken of afspelen van foto’s en video’s. De bediening en de interface maken het geheel af door eenvoud en stijl, voor optimaal gebruiksgemak.

“Bij de Vibe 360 hebben we veel aandacht besteed aan de interface”, zegt Hans Schinkel, country manager Packard Bell Nederland B.V. “Dit is zeker het geval bij kleine en handzame mp3- spelers, zij moeten over het algemeen consessies doen aan de bediening. Bij de Packard Bell Vibe 360 hebben we hier de ideale oplossing voor gevonden.”

De Packard Bell Vibe 360 wordt geleverd met Magic Picture en Magic Movie software om foto’s en video’s snel en eenvoudig over te zetten. De batterijduur van de Vibe 360 is maar liefst 15 uur. Ook heeft de Vibe 360 een USB 2.0 High Speed aansluiting, een voice recorder, een equalizer en .txt tekstweergave.

De Vibe 360 is verkrijgbaar via het retailkanaal van Packard Bell in de 1 GB uitvoering voor de adviesprijs van € 139,99 inclusief BTW. Meer informatie over Packard Bell en de Vibe 360 is ook te vinden op www.packardbell.nl  



Fotomateriaal van de Vibe 360 is op te vragen via e-mail: packardbell(at)whizpr.nl

Over Packard Bell
Packard Bell biedt een breed assortiment van Digitale Home Entertainment producten waaronder desktops, notebooks, mp3-spelers, televisies, dvd-recorders, GPS- en opslagproducten.

Packard Bells strategie is om naast krachtige thuiscomputers een compleet assortiment Digitale Home Entertainment producten aan te bieden. De integratie van deze producten met de reeds sterke positie op de consumenten desktop- en notebookmarkt, zorgen voor uitgebreide productlijnen, nieuwste technieken en opvallend design om tegemoet te komen aan de eisen van eindgebruiker. Dankzij deze strategie heeft Packard Bell een zeer sterke positie in de consumenten desktop- en notebookmarkt en is zij sinds 2004 marktleider op het gebied van mp3-spelers (bron: GfK).

Packard Bell werd in 1986 opgericht en is één van Europa’s vooraanstaande leveranciers van thuiscomputers. Packard Bell heeft in de gehele wereld 3.000 mensen in dienst; haar Europese hoofdkantoor bevindt zich in Wijchen, Nederland. Packard Bell-producten worden bij alle grote retailketens verkocht. Meer informatie over Packard Bell vindt u op: www.packardbell.nl.  

Voor meer informatie:
Packard Bell Nederland B.V.
Enrikke Kuijpers
024-648 99 45
enrikke.kuijpers(at)packardbell.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis
0317-410 483
packardbell(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 49 dagen
Packard Bell contact  

0900 - 202 29 25
www.packardbell.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl