Drie grote educatieve uitgeverijen lanceren vandaag de dienst EduPoort:
www.EduPoort.nl EduPoort is een digitaal loket waarmee Malmberg, ThiemeMeulenhoff en Veen Bosch & Keuning Educatief hun online leermiddelen ontsluiten. Zij realiseren daarmee een doorbraak in het beschikbaar stellen van lesmateriaal op internet. Het is de bedoeling dat de andere uitgevers zich in het komende schooljaar bij dit open systeem aansluiten. EduPoort is er voor alle leerlingen: in het basisonderwijs, het voortgezet onderwijs, het beroepsonderwijs en het hoger onderwijs.
Scholen maken steeds vaker gebruik van online leermiddelen. Daarmee voorzien zij in een grote behoefte bij hun leerlingen. Educatieve uitgeverijen willen met EduPoort deze ontwikkeling stimuleren. Door de realisatie van een centraal loket op internet maken zij online lesmateriaal overzichtelijk en de aanschaf ervan eenvoudig.
De leerling logt in met één wachtwoord en heeft vervolgens toegang tot al zijn online educatieve materiaal - het zogenaamde single sign-on. Ziedaar het ideaal van de uitgevers achter EduPoort dat vanaf vandaag werkelijkheid is. In het nieuwe schooljaar komt een belangrijk deel van het online aanbod van de educatieve uitgeverijen via de website beschikbaar.
EduPoort is een onafhankelijke stichting zonder winstoogmerk die fungeert als een authenticatie-autoriteit.
Voor meer informatie: Jacob Molenaar
Woordvoerder EduPoort
06-51441690
www.edupoort.nl info@edupoort.nl.