www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 17 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Telindus Nederland verbreedt dienstverlening van netwerkintegratie naar totale ICT-integratie

Utrecht, 7 augustus 2006 – ICT-dienstverlener Telindus breidt zijn business unit Systems & Applications uit naar Nederland. De business unit is al vier jaar actief op de Belgische markt. Ook Nederlandse klanten vragen nu om één aanspreekpunt voor zowel het netwerk als de systemen.

Onlangs maakte Telindus bekend dat het zijn ICT-oplossingen positioneert in vier proposities. De business unit Systems & Applications zal zich richten op de infrastructurele en softwarematige kant van drie van deze proposities: Enterprise Application Integration, Collaboration en Secure and well managed infrastructure. Het team in Nederland komt onder leiding te staan van Bert ten Broeke, die voorheen al leiding gaf aan Telindus’ activiteiten op het gebied van storage.

Managed services
Onder de noemer Enterprise Application Integration verzorgt de business unit Systems & Applications niet alleen de integratie van bestaande bedrijfsapplicaties maar verrijkt deze applicaties tevens met nieuwe functionaliteiten. Het Collaboration-portfolio omvat connectivity-oplossingen die voice, video, IM, e-mail, fax, sms, portals, workflow en applicaties integreren. En tot slot richt de propositie ‘secure and well managed infrastructure’ zich vooral op informatie- en servermanagement. Daaronder vallen onder andere server- en storageconsolidatie, Information Lifecycle Management (ILM), virtualisatie en applicatieconsolidatie.

Naast het bouwen van oplossingen op locatie van de klant, biedt Telindus deze veilige en goed beheerde ICT-infrastructuren aan als ASP-dienst. Klanten betalen voor deze managed service per gebruik, dat kan zijn per mailbox, Mb of werkplek. Zo heeft Systems & Applications in België voor lokale overheden een managed platform ontwikkeld waar steden diensten kunnen afnemen zoals e-mail, internet, portals etcetera.

Gaby Lips, Vice President en Managing Director Nederland: “Omdat het netwerk aan alles raakt en er steeds meer producten van verschillende leveranciers in één netwerk zitten, is het logisch dat klanten ons vragen hierin het centrale aanspreekpunt te zijn. Aan de ene kant zie je dat veel applicaties steeds bedrijfskritischer worden, denk aan ERP-systemen. Daarnaast wordt het netwerk steeds complexer, en daarmee ook de beveiliging ervan. Het spreekt voor zich dat dit klanten boven de pet kan groeien; ze krijgen te maken met zoveel verschillende disciplines dat ze zich niet in alles tegelijk kunnen specialiseren. Ze zoeken een partner die kennis heeft van al die verschillende elementen. Daarnaast is Telindus leveranciersonafhankelijk, flexibel en hebben wij een eigen datacenter dat onder meer als fallback voor klanten kan dienen.”



Over Telindus
Telindus is een internationaal ICT-bedrijf dat ICT-oplossingen en -diensten aanbiedt. Telindus is werkzaam als partner voor sourcing en oplossingen die inspelen op de behoeften van de bedrijfs- en openbare sector. Telindus biedt beveiligde geconvergeerde netwerken aan, alsmede beveiligde systemen en applicaties, onderbouwd met management- en ondersteunende diensten.

Met meer dan 36 jaar ervaring in ICT investeert Telindus aanzienlijk in expertise om moderne IT- en telecommunicatie-infrastructuren gedurende hun volledige levenscyclus te onderhouden. Als ICT-integrator heeft Telindus een indrukwekkende klantenlijst en strategische partnerships met vooraanstaande leveranciers uitgebouwd, die een solide basis biedt voor ondernemingen, telecombedrijven en overheidsinstanties die op zoek zijn naar ICT-oplossingen.

In januari 2006 sloot Telindus zich aan bij de Belgacom Groep om de IT Services afdeling van dit bedrijf te worden. Belgacom SA/NV [Euronext Brussels:BELG] is in België marktleider in een groot aantal domeinen, waaronder telefoondiensten voor vaste lijn, mobiele communicatiediensten, breedbanddata en internetdiensten. Samen bouwen Belgacom en Telindus aan een bedrijf dat connectiviteit en IT-diensten verenigt. www.belgacom.be  

Telindus behaalde een omzet van 618 miljoen EUR in 2005. Met een vakkundig, internationaal team van 2.600 werknemers is Telindus aanwezig in 13 landen in West-Europa, Hongarije, China en Thailand. Het hoofdkwartier van Telindus bevindt zich in Belgium. www.telindus.com  

Voor meer informatie:

Telindus Nederland
Karin van Ieperen
Marketing Manager
030 - 247 75 42
karin.vanieperen@telindus.nl

Whizpr
Mirjam Hulsebos
0317 – 410483
telindus(at)whizpr.nl
Recent van Proximus NXT  
Niet datasoeverein: één op de vijf organisaties heeft geen controle over eigen data

Geen nood- en herstelplan bij digitale uitval voor één op de vijf organisaties

Politiek laat datasoevereiniteit liggen, terwijl 75 procent van organisaties zich zorgen maakt

Verstreken tijd: 20 jaar en 17 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Proximus NXT contact  

+31 (0)30 – 247 77 11
www.proximusnxt.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu