www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 9 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Plantronics komt met nieuwe stereo headsets ontworpen voor mobiele telefoons met muziek

Bluetooth headsets met verschillende ontwerpen en draagstijlen om klant meer keus te bieden

New York – 27 juli, 2006 – Plantronics, Inc., (NSY: PLT) kondigt vandaag zijn nieuwe stereo headsets aan, waaronder de Pulsar 260, een stereo-oplossing aan een hanger, en de Pulsar 590E stereo Bluetooth headsetserie. De producten zijn zodanig ontworpen dat ze muziek met een goede geluidskwaliteit ten gehore kunnen brengen, en tegelijkertijd met een druk op de knop kunnen overschakelen naar een mobiel telefoongesprek.

“Omdat de nieuwe generatie mobiele telefoons voorzien zijn van een muziekspeler, zal muziek al meer geïntegreerd worden in elk aspect van het dagelijkse leven van de consument – tijdens werk, vrije tijd, en alles ertussen,” zegt Renee Niemi, vice president of Mobile and Entertainment bij Plantronics. “Consumenten zullen daarom op zoek gaan naar een oplossing waarmee ze de muziek kunnen beluisteren zonder oproepen te missen. Plantronics nieuwe stereo producten maken dit mogelijk.”

Klein van formaat, groot in geluidskwaliteit - stereo headset voor Bluetooth apparaten

De Pulsar 260 is een compacte, krachtige pod met Bluetooth technologie, ontworpen voor het toenemende aantal mensen dat hun mobiele telefoon wil gebruiken als muziekspeler, maar geen gesprek willen missen.

Met de pod kun je track en volume veranderen zonder de telefoon aan te hoeven raken. Bij een binnenkomend gesprek pauzeert de muziek en met een druk op de knop van de headset kun je het gesprek beantwoorden. Hij is lichter en onopvallender dan een dan een over-het-hoofd, of in-de-nek soort headset. En bovendien kun je de headset ook in de auto gebruiken door een oordopje te verwijderen. Met de audio out voorziening kan de gebruiker muziek van een Bluetooth stereophone overzetten naar een vaste hifi-speler of versterkte luidsprekers.

Draadloze mobiliteit… met je eigen favoriete nummers

Met de Plantronics Pulsar 590E Stereo Bluetooth headset kan de bezitter van een mobiele telefoon met Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) draadloos luisteren naar muziek en telefoongesprekken voeren, zonder de noodzaak van een adapter. De Pulsar 590E biedt de volgende kenmerken:

  • compatibel met elke A2DP telefoon,
  • HiFi stereo geluid en een superieure geluidskwaliteit,
  • een bereik tot 10 meter van het Bluetooth apparaat,
  • tot 12 uur spreektijd en 10 uur luistertijd,
  • · uitschuifbaar stembuisje voor glasheldere gesprekken,
  • ondersteunt ook het Audio Visual Remote Controle Profile (AVRCP) waarmee draadloos functies als mute, volume, en track voorwaarts, terugwaarts bediend kunnen worden,
  • alle bel- en muziekfuncties kunnen vanaf de headset worden bediend,
  • opvouwbaar en daarom compact en handig op te bergen en mee te nemen.
Het aantal A2DP en AVRCP mobiele telefoons neemt sterk toe. Volgens marktonderzoeker Strategy Analytics zal meer dan de helft van de in 2008 verkochte mobiele telefoons deze profielen al geïnstalleerd hebben. De verwachting is dat dit aandeel in 2009 oploopt tot 70 procent.

Prijs en beschikbaarheid
De Pulsar 260 en de Pulsar 590E zijn in september leverbaar en hebben de volgende verkoopprijs: Pulsar 260, € 79,99, inclusief BTW; Pulsar 590E € 99,99, inclusief BTW.

Voor meer informatie over Plantronics Design en de nieuwe najaarsproducten, zie: www.plantronics.com/design  

Over Plantronics
Plantronics stond in 1962 aan de wieg van de eerste lichtgewicht headset en is sindsdien de voorloper op het gebied van geluidsinnovatie en geluidskwaliteit. De producten borduren voort op Plantronics’ ervaring in mission critical communicatie – waaronder ook de ontwikkeling van de headset die Neil Armstrong gebruikte voor het uiten van zijn legendarische woorden “One small step for man…” vanaf de maan. Plantronics’ producten voor kantoor, contact centers, mobiele telefonie en entertainment maken communiceren makkelijker, comfortabeler en doelmatiger. Kijk voor meer informatie op www.plantronics.com of bel 0800 7526876

Voor meer informatie voor de pers en voor testexemplaren:

Lubbers & De Jong
Margriet Luttikhuizen
T: +31 (0)20 421 0565
E: Margriet@l-dj.nl  

Verstreken tijd: 20 jaar en 9 dagen
Poly contact  

+31237440600
www.poly.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR