www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 75 dagen geleden)
Bedrijf:

John Peters nieuwe business partner manager StreamServe

Partners belangrijk onderdeel nieuwe verkoopstrategie

Capelle a/d IJssel, 19 juli 2006 – StreamServe, marktleider in Enterprise Document Presentment (EDP), benoemt John Peters tot business partner manager. Peters volgt John Tubbing op, die binnen StreamServe verantwoordelijk wordt voor sales aan utiliteitsbedrijven en telco's.

Peters heeft ruim 16 jaar sales-ervaring, waarvan de laatste 6 jaar binnen StreamServe, waar hij de functies van account manager en sales manager bekleedde. In zijn nieuwe functie is Peters verantwoordelijk voor de ondersteuning van resellers, solution partners en consulting partners en het uitbreiden van het indirecte verkoopkanaal.

John Peters: “Binnen onze verkoopstrategie wordt de rol van business partners steeds belangrijker. Vanaf de tweede helft van dit jaar richt ons onlangs uitgebreide sales-team zich op geselecteerde organisaties binnen een aantal branches. De verkoop aan overige organisaties binnen en buiten deze branches verloopt via onze business partners. Naast het verder uitbouwen van de relatie met onze huidige partners, wil ik ook nieuwe partners aantrekken. Ik denk hierbij aan ontwikkelaars van bedrijfssystemen, partners die actief zijn in documentautomatisering en content managementsystemen. Daarnaast zoek ik partners voor de gebieden waar StreamServe nog niet actief is, zoals de overheid en gezondheidszorg. Ik zie veel mogelijkheden om samen met onze partners de positie van StreamServe verder te ontwikkelen en zo een bijdrage te leveren aan onze groei."

Max Marinissen, General Manager van StreamServe Benelux: "Het afgelopen jaar hebben wij onze Enterprise Document Presentment-software bij onze belangrijkste doelgroepen sterker onder de aandacht weten te brengen, waaronder de financiële sector, productiebedrijven en de logistieke sector. Er is een snel groeiende behoefte aan het type oplossingen dat wij bieden. Samen met onze business partners zullen we dit marktpotentieel verder actief benutten. John heeft ruime sales-ervaring opgedaan binnen StreamServe en kan hierdoor onze partners perfect ondersteunen."



* Een afbeelding op hoge resolutie is verkrijgbaar via streamserve(at)whizpr.nl

StreamServe
StreamServe Enterprise Document Presentment software stelt bedrijven in staat effectief te communiceren met hun klanten, partners en leveranciers. Dit door het genereren en presenteren van interactieve, geprinte en elektronische documenten vanuit bedrijfsapplicaties in elk formaat en via elk kanaal. Meer dan 4.200 klanten in 130 landen maken gebruik van StreamServe. Nederlandse klanten zijn onder meer Akzo Nobel Decorative Coatings, Philips, Kijkshop, Banque Artesia, Copaco, Deli XL, KLM en OZ Zorgverzekeraars. StreamServe partners zijn onder andere applicatie- en e-business leveranciers zoals IBM, SAP en Oracle. Het hoofdkantoor bevindt zich in Burlington, MA, Verenigde Staten. Het bedrijf heeft 15 kantoren wereldwijd. Het Nederlandse kantoor bevindt zich in Capelle a/d IJssel. Meer informatie is beschikbaar via www.streamserve.com  

Voor meer informatie:
StreamServe
Harold van der Horst
Tel: +31 (0)10-7115100
E-mail: harold.vanderhorst(at)streamserve.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis
Tel: +31 (0)317-410483
E-mail: streamserve(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 75 dagen
StreamServe contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu