ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Nieuw Bull mainframe voor Wehkamp

Succesvol e-retailen op basis van maximale beschikbaarheid

Amsterdam,17 juli 2006 – Bull en Wehkamp hebben een contract getekend voor de levering van een nieuw mainframe. De NovaScale9000, Bull’s Open Mainframe, is gebaseerd op de nieuwste Itanium 2-technologie en vervangt Wehkamp's huidige proprietary mainframe. Op het mainframe worden de belangrijkste primaire processen bij Wehkamp verwerkt, zoals de order- en financiële verwerking en artikelinformatie. Per dag worden meer dan 4 miljoen transacties afgehandeld. De NovaScale9000 is een schaalbaar mainframe met zeer hoge prestaties en hoge beschikbaarheid en ondersteunt de besturingssystemen GCOS8, Windows en Linux.

Wehkamp is marktleider op het gebied van thuiswinkelen en biedt een breed assortiment van ruim 22.000 artikelen die per internet of telefoon besteld kunnen worden. Sinds enige tijd is internet uitgegroeid tot het belangrijkste verkoopkanaal voor Wehkamp. Dit vraagt om systemen met voldoende schaalbaarheid, veiligheid en een uiterst hoge beschikbaarheid. De mainframes van Bull blijken uitstekend aan deze hoge eisen te voldoen. De internetactiviteiten van Wehkamp behoren inmiddels tot de meest succesvolle van Nederland en zijn diverse malen onderscheiden.

Berend van de Maat van Wehkamp: "Om op het internet maximaal concurrerend actief te kunnen zijn, moet je systemen hebben die flexibel zijn en een hoge performance leveren tegen lage kosten. In tegenstelling tot wat vaak wordt beweerd, zijn mainframes juist zeer kosteneffectief als het gaat om grote, complexe real-time transactieomgevingen zoals die van ons. De investeringen blijken hun waarde goed te behouden en gecombineerd met de deskundige support van Bull zijn we hiermee opnieuw verzekerd van een groot aantal jaren maximale capaciteit, beschikbaarheid en flexibiliteit.”

Naast het mainframe levert Bull ook nog een FDA 2400 disk-opslagsubsysteem en een StoreWay Virtuo 3500 tape virtualisatieoplossing. Bull is al meer 45 jaar de belangrijkste leverancier van infrastructuuroplossingen voor Wehkamp en levert, installeert en onderhoudt onder meer high-end Unix-systemen, SAN-infrastructuur, storage- en back-upoplossingen en Intel-servers.

Het nieuwe mainframe wordt in de maanden juli, augustus en september geïmplementeerd. De operationele oplevering vindt in oktober plaats. Met de aanschaf is een bedrag van twee miljoen euro gemoeid.



* Een afbeelding op hoge resolutie is verkrijgbaar via: bull(at)whizpr.nl

Over Wehkamp
Wehkamp is marktleider op het gebied van thuiswinkelen in Nederland en biedt een breed assortiment van ruim 22.000 artikelen die per internet of telefoon besteld kunnen worden. Sinds de oprichting in 1952 heeft Wehkamp zich sterk gericht op de wensen van de klant, die op zoek is naar gemak in bestellen en betalen. De thuiswinkel biedt deze groep klanten een volwaardig alternatief voor de fysieke detailhandel. Wehkamp, gevestigd in Zwolle, is sinds eind 2005 onderdeel van Industri Kapital, een Europese vermogensbeheerder van Scandinavische origine. Meer informatie is te vinden op www.wehkamp.nl.  

Over Bull
Bull levert open IT-oplossingen, van servers en architectuurontwerp en -onderhoud tot systeemintegratie, beveiliging, hosting en outsourcing. Het dienstenaanbod van Bull stelt (semi-) overheidsinstanties en bedrijven in staat hun primaire bedrijfsprocessen te ondersteunen om zo hun dienstverlening aan burger of klant te verbeteren. Bull Nederland is onderdeel van de succesvolle Europese Bull Groep, gevestigd en beursgenoteerd in Parijs. Bull heeft wereldwijd ruim 8.000 medewerkers en is actief in bijna 100 landen. www.bull.nl  

Voor meer informatie:
Wehkamp
Joke Vrolijk
Telefoon: 038 497 33 55
E-mail: jvrolijk(at)wehkamp.nl

Bull
Marianne Oosterbroek
Telefoon: 020 430 23 05
E-mail marianne.oosterbroek(at)bull.nl

Whizpr
Winnie Silvertand
Telefoon: 0317 410 483
E-mail: bull(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 38 dagen
BULL NEDERLAND.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl