www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 50 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Unit 4 Agresso opent aanval op statische ERP-oplossingen

Geïntegreerde architectuur biedt benodigde flexibiliteit ná implementatie

Sliedrecht, 11 juli 2006 – Unit 4 Agresso, leverancier van bedrijfssoftware, opent met Agresso Business World 5.5 de aanval op de huidige, statische ERP-oplossingen. In tegenstelling tot deze ERP-oplossingen biedt de architectuur van Agresso Business World, ook na de implementatie, organisaties flexibiliteit in het omgaan met bedrijfsveranderingen. Organisaties kunnen daardoor sneller en effectiever reageren op kansen en ontwikkelingen in de markt. Om dit onderscheidende kenmerk te benadrukken wordt Agresso Business World in de markt gezet met de slogan 'ERP …. with No expiration date'.

Traditionele ERP-software legt de focus op de flexibele inrichting van de software vóór ingebruikname. Daarna moet de software steeds weer, met veel moeite en hoge kosten, aangepast worden aan de snel veranderende omgeving. Gebruikers moeten dus ofwel keer op keer hoge kosten maken om verbeteringen door te voeren, ofwel marktkansen laten liggen. De architectuur van Agresso Business World 5.5 biedt organisaties de mogelijkheid om het systeem, juist ook na de implementatie, zelf snel te kunnen blijven aanpassen aan de voortdurend veranderende omgeving.

"ERP-leveranciers leveren processen voor het managen van bedrijfstransacties en het automatiseren van financiële processen”, aldus John Van Decker, Senior Vice-President van de Robert Frances Group, een in ERP gespecialiseerd analistenbureau in de VS. "Wat zij echter nog steeds niet kunnen leveren, is een goede planningscomponent. Wanneer het aankomt op het tegemoetkomen aan de eisen van bedrijven die veel veranderen door onder meer acquisities, consolidaties en beursintroducties, blijven traditionele ERP-installaties in feite zo flexibel als een PVC-buis na het aanbrengen van de lijm."

Ton Dobbe, Industry Marketing Manager van Unit 4 Agresso: "De meeste ERP-software is gebouwd voor statische bedrijfsomgevingen. Maar bedrijfsomgevingen vandaag de dag zijn alles behalve statisch. Dit is geen verandermanagementprobleem; het is een ontwerpprobleem binnen de software. Want de software is gebaseerd op gedateerde concepten en is niet flexibel genoeg om te veranderen. Een servicegeoriënteerde architectuur lost dit probleem niet op, maar verschuift alleen de connectiviteitproblemen. De huidige ERP-marktleiders zijn dus gefocust op het verkeerde probleem."

Agresso Business World laat zien dat een afwijkende architectuur organisaties een betere manier biedt om met bedrijfsverandering om te gaan. "Traditionele ERP-platformen zijn gebouwd rond het verwerken van grote volumes aan transacties, en dat gaat vaak ten koste van informatiemanagement", aldus Ton Dobbe. "Unit 4 Agresso biedt de markt een passend business managementsysteem dat de transactie-, informatie- en bedrijfsprocessen combineert zonder in te leveren op kwaliteit. Met Agresso Business World komt de houdbaarheidsdatum op een ERP-oplossing te vervallen."

Unit 4 Agresso richt zich op professionele servicebedrijven en organisaties binnen de publieke sector die voortdurend aan bedrijfsverandering onderhevig zijn door globalisering, nieuwe regelgeving en wisselende marktomstandigheden. Unit 4 Agresso heeft met name in Engeland en Scandinavië een leidende positie binnen deze bedrijfstakken en sectoren.



Over Unit 4 Agresso
Unit 4 Agresso is een internationale ontwikkelaar en distributeur van secure e-business solutions. Unit 4 Agresso NV, met hoofdkantoor in Nederland is genoteerd aan de Nederlandse aandelenbeurs. De organisatie biedt haar diensten aan via werkmaatschappijen in Nederland, Noorwegen, Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk, Zweden, Duitsland, Italië, België, Spanje, Denemarken, Ierland, Canada en de Verenigde Staten; en via distributeurs en partners in vele andere landen. www.unit4agresso.nl

Voor meer informatie:
Unit 4 Agresso
Ton Dobbe, Industry Marketing Manager
Tel.: +31 (0)184 444444
E-mail: Ton.Dobbe@unit4agresso.com  

Whizpr
Willemijn Vader
Tel.: +31 (0)317 410483
E-mail: unit4agresso(at)whizpr.nl 
Recent van Unit4  
Scanmarket by Unit4 groeit in klanten en zet in op innovatie

Gemeente Tilburg vernieuwt financiële IT-infrastructuur met Unit4 ERPx

Van Weelde Shipping Group kiest Unit4 ERPx voor modernisering IT-omgeving

Verstreken tijd: 20 jaar en 50 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unit4 contact  

+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl